Рубрики Новости

У вересні українці зареєстрували 54,3 тис. уживаних автомобілів з-за кордону (Топ-5 моделей) — це у п’ять разів більше, ніж придбаних у країні нових авто

Опубликовал
Сергій Кулеш

Впродовж вересня поточного року українці зареєстрували 54,3 тис. уживаних легкових автомобілів, ввезених з-за кордону. Така кількість реєстрацій імпортного секонд-хенду у півтора раза перевищила показник річної давнини, повідомляє асоціація українських автомобілевиробників «Укравтопром».

Унаслідок цього частка вживаних іномарок склала 85% від усіх легкових автомобілів, що у вересні вперше зареєструвалися в Україні. Нагадаємо, що за перший місяць осені українці придбали тільки 9,4 тис. нових легкових автомобілів. Найпопулярнішим брендом вкотре стала японська Toyota (1526 шт.), а моделлю — кросовер Kia Sportage (784 шт.).

Найпопулярнішим вживаним автомобілем місяця став Volkswagen Passat. У вересні українці зареєстрували 3,5 тис. авто з пробігом цієї моделі. Другий результат у Volkswagen Golf, за місяць на українські номери перейшли 3 тис. таких авто. На третьому місці Renault Megane – 2949 розмитнених і зареєстрованих авто. Продовжує список Skoda Octavia, власниками цієї моделі у вересні стали 2668 українців. Замикає п’ятірку лідерів Ford Focus з результатом 1792 машини.

Топ-5 уживаних бестселерів серпня:

Психологічний профорієнтаційний тест для IT-фахівців від Ithillel.
Пройдіть психологічний профорієнтаційний тест для IT-фахівців щоб дізнатися ваші сильні сторони, вподобання і інтереси і з'ясувати, яка IT-спеціальність вам підходить.
Пройти тест
  1. Volkswagen Passat — 3500 шт.
  2. Volkswagen Golf — 3000 шт.
  3. Renault Megane — 2949 шт.
  4. Skoda Octavia — 2668 шт.
  5. Ford Focus — 1792 шт.

Всього з початку 2021 року на українські номери перейшли 355,6 тис. вживаних автомобілів, завезених з інших країн, що на 47% більше, ніж за аналогічний період минулого року та у 4,7 раза більше, ніж кількість реалізованих в країні нових легкових авто за той самий період.

Джерело: Укравтопром

Disqus Comments Loading...