Рубрики Новости

У жовтні українці зареєстрували 56 тис. уживаних автомобілів з-за кордону — це у 7 разів більше, ніж нових авто

Опубликовал
Сергій Кулеш

З 64 тис. легкових автомобілів, що вперше були зареєстровані в Україні у жовтні, більше 56,1 тис. од. це ввезений з-за кордону секонд-хенд, повідомляє «Укравтопром». Отже, реєстрації завезених легкових автомобілів, що були в експлуатації, у 7 разів перевищили жовтневий ринок нових авто.

У порівнянні з жовтнем минулого року реєстрації імпортного секонд-хенду зросли майже у півтора раза, а відносно вересня поточного року – на 3%. Більша кількість реєстрацій імпортованих машин з пробігом була зафіксована тільки в лютому 2019 року. Тоді, як і зараз, сплеск реєстрацій вживаних автомобілів був пов’язаний із закінченням терміну пільгової легалізації авто на єврономерах.

Найбільш популярною маркою у розмитненому секонд-хенді в минулому місяці був Volkswagen. За місяць на українські номери перейшли майже 10,5 тис. вживаних Фольксвагенів. На другому місці Renault. У жовтні 4599 б/в автомобілів цієї марки пройшли свою першу реєстрацію в Україні. Третій результат у Ford – 4322 розмитнених і зареєстрованих авто. Продовжує список Opel, автомобілі з пробігом цієї марки обрали 4290 українців. Замикає п’ятірку лідерів Skoda з результатом 4015 од.

  1. Volkswagen — 10500 шт.
  2. Renault — 4599 шт.
  3. Ford — 4322 шт.
  4. Opel — 4290 шт.
  5. Skoda — 4015 шт.

Всього з початку 2021 року українські номери отримали 411,7 тис. вживаних машин, завезених з інших країн, що на 47% більше ніж торік та майже у п’ять разів більше ніж нових легкових авто, зареєстрованих за той самий період поточного року.

Онлайн-курс "Лідогенерація у B2B" від Laba.
Де шукати нових клієнтів, щоб збільшити дохід компанії та які інструменти лідогенерації застосовувати? Розбираємо покроково та комплексно.
Дізнатись більше про курс

Джерело: Укравтопром

Disqus Comments Loading...