Рубрики Новости

ucode IT academy та UNIT.City оголошують другий набір студентів на безоплатну програму для старту кар’єри в IT — навчання розпочнеться з 1-го березня

Опубликовал
Володимир Скрипін

Наприкінці минулого року ucode IT academy спільно з UNIT.City започаткували у Києві безоплатну програму для студентів та новачків в IT — 31 січня, як і було заплановано, почалося навчання студентів першого набору, яке триватиме рік. Водночас партнери анонсували продовження освітньої програми та оголосили другий набір студентів.

В ucode IT academy розповіли, що під час запуску першого потоку навчання отримали надзвичайно великий фідбек — у заяві йдеться про «сотні людей, які хотіли освоїти IT-професію з нуля». Це підштовхнуло до рішення продовжити освітню програму.

«Під час запуску першого потоку навчання неочікувано для себе отримали неймовірний фідбек. Нам писали сотні людей, які хотіли освоїти IT-професію з нуля. І в результаті — 191 студент отримав «лист щастя», офіційно приєднавшись до ucode IT academy.

Ми відразу прийняли рішення — хочемо й далі розвивати IT-кластер України, тому запускаємо другий потік на безкоштовну програму для старту кар’єри в IT. Навчання буде цікавим та ефективним, адже завдання  розроблені нашими методологами разом з експертами компаній-партнерів. ucode IT academy — це більше, ніж IT-школа. Це креативне IT-ком’юніті, яке об’єднує таланти»,

Флорін Бічер,

СЕО ucode IT academy.

Другий потік почне навчання вже з 1-го березня. Охочі вже можуть подати заяву на сайті Ucode IT academy — їх будуть приймати до 21-го лютого. Кількість місць обмежена — на курс зарахують 120 студентів. Їх відберуть серед тих кандидатів, які пройдуть відбір у форматі кількох тестувань. Критерії відбору залишись незмінними: англійська, логіка та мотивація.

Онлайн-курс "HR-директор" від Laba.
Покращіть HR-функцію в компанії та опануйте навички формування HR-стратегії.Опануйте метрики та інструменти HR-управління, аби перейти на посаду HRD.
Детальніше про курс

Сама програма розрахована на новачків в IT-сфері. Команда ucode IT academy відмовилась від стандартних лекцій, натомість — створила оригінальну програму, поєднавши Challenge Based Learning від Apple та підхід Peer-to-Peer, яким користуються в Google. Попереду у студентів опанування напрямів IoT, GameDev, Full Stack, DevOps та мов програмування — C, C++, JavaScript, Python. Програма складена таким чином, щоб дати студентам можливість поєднувати теоретичні знання з практичними навичками впродовж всього періоду навчання

Найкращим випускникам ucode IT academy обіцяє допомогти скласти правильне резюме та організувати зустріч з лідерами IT-індустрії та  компаніями-партнерами — Cisco, Ubisoft, Squad, ITernal Group.

В кінці навчальної програми студенти захистять власний проєкт, отримавши сертифікат з підтвердженням знань.

Безоплатну програму в ucode IT academy фінансує холдингова компанія UFuture, яка об’єднує бізнесові та соціальні проєкти відомого українського підприємця Василя Хмельницького.

Disqus Comments Loading...