Рубрики Новости

VistaPrint придбала український фотосток Depositphotos за $85 млн та планує подвоїти українську команду в найближчі 12 місяців

Опубликовал
Володимир Скрипін

Міжнародний гігант e-commerce VistaPrint повністю викупив українського розробника фотостоку Depositphotos та онлайн-редактора Crello. Вартість угоди, яку закрили 1 жовтня 2021 року, склала $85 млн, що робить її найбільшою на українському ІТ-ринку за останні кілька років.

VistaPrint викупила 100% акцій Depositphotos та усі проєкти (фотостудію Lightfield, журнал про фотографії Bird In Flight та історичний журнал WAS); засновник Дмитро Сергєєв повністю відходить від управління та залишає компанію.

У складі VistaPrint компанія Depositphotos продовжить розвиватися як окремий бренд — з додатковими інвестиціями, які дозволять підсилити команду розробки продукту, а також розширити клієнтську базу й присутність у Північній Америці та Європі.

Графічний онлайн-редактор Crello змінює назву на VistaCreate і стає частиною нового бренду Vista разом з VistaPrint, 99designs від Vista й Vista x Wix (як інтегрований стратегічний партнер).

Основи Web дизайну від Ithillel.
Цей онлайн-курс з основ веб-дизайну дозволить вам опанувати мистецтво створення ефективних та привабливих інтерфейсів для вебсайтів і застосунків. Ви оволодієте ключовими принципами UX/UI дизайну, створюватимете дизайн-макети та прототипи, розроблятимете адаптивні інтерфейси для різних пристроїв, готуючись до професійної кар'єри в галузі веб-дизайну.
Дізнатися більше

CEO Depositphotos Вадим Нехай залишиться в компанії та приєднається до Vista — він отримає посаду віцепрезиденту VistaCreate (Crello) і Depositphotos, та продовжить керувати українськими командами під керівництвом президента Vista з міжнародного бізнесу Флоріана Баумгартнера.

«‎Ми раді об’єднати сили з таким потужним міжнародним брендом. Як частина глобальної групи компаній Vista, ми отримаємо ресурси й інвестиції для розвитку продуктів. Завдяки цьому ми зможемо надати клієнтам ще більше інструментів і допомоги для просування у цифровому світі.

Для нашої української команди це унікальна можливість отримати доступ до ресурсів і знань міжнародної корпорації, залишаючись при цьому працювати в нашому улюбленому режимі стартапу»‎

Вадим Нехай,

віцепрезидент VistaCreate та Depositphotos.

VistaPrint планує інвестувати $250 млн у трансформацію свого бренду, включаючи розвиток VistaCreate та Depositphotos. Інвестплан передбачає, поміж іншого, подвоєння української команди в найближчі 12 місяців. Водночас Depositphotos отримає доступ до клієнтської бази Vista, що нараховує понад 20 мільйонів користувачів.

  • VistaPrint — глобальна e-commerce компанія з офісом у місті Венло, Нідерланди, яка виробляє фізичні та цифрові маркетингові продукти для малого та мікробізнесу. VistaPrint входить до складу американсько-ірландської компанії Cimpress, акції якою торгуються на біржі NASDAQ. Підрозділи VistaPrint по всьому світі займаються розробкою контенту для Facebook, Instagram, TikTok та інших соцмереж. Компанія має 29 офісів по всьому світу, а її в штаті працює близько 6000 осіб. Річний виторг — $1,4 млрд.
Disqus Comments Loading...