Vodafone розповів, що саме купували українці в «Чорну п’ятницю» — Samsung Galaxy M12 та A52, Nokia C20, ZTE MF927U тощо

Опубликовал
Сергій Кулеш

Компанія «Vodafone Україна» проаналізувала поведінку клієнтів під час традиційної в листопаді акції до «Чорної п’ятниці», під час якої в інтернет-магазині і роздрібній мережі Vodafone можна було придбати гаджети, техніку та аксесуари зі знижками.

На «Чорну п’ятницю» споживчі настрої змінилися у бік підвищення попиту товарів преміум сегменту у всіх представлених категоріях. Середній чек виріс на 50%. Відвідування інтернет-магазину Vodafone в період акції зросло у 4 рази. Покупці на 37% частіше обирали доставку pick-up, коли товар можна обрати та замовити у інтернет-магазині і забрати його у найближчому магазині Vodafone.

Загальні продажі у власній мережі Vodafone та інтернет-магазині у чорну п’ятницю перевищили середньоденні продажі листопада у 3,5 рази. Найбільше купували у Харкові, Полтаві, Києві, Івано-Франківську та, неочікувано, Балаклії.

Найпопулярнішими покупками у цей тиждень стали:

Кіноклуб "Забагато драми" від Skvot.
10 лекцій та 10 практикумів, щоб зрозуміти мистецтво кіномови.Сформуй власний смак та бібліотеку фільмів і навчись писати рецензії.
Програма кіноклубу
  • У категорії «смартфон» – Samsung Galaxy M12
  • У категорії «модем» — ZTE MF927U 4G
  • У категорії «ноутбуки» – LENOVO IDEAPAD 3 15IGL (81WQ002WRA)
  • У категорії «телевізори» — 43-дюймовий Samsung UE43AU7100UXUA
  • У категорії «аксесуари» — навушники TTEC AIRBEAT FREE TWS

Топ-3 популярних у чорну п’ятницю моделей смартфонів виглядає наступним чином: Samsung Galaxy M12, Nokia C20, Samsung Galaxy A52.

Загалом за період чорної п’ятниці продажі смартфонів виросли на 120%, а більшість покупців скористалися акційною пропозицією «Заощаджуй з Vodafone до 50%», котра діє до 31 січня 2021 року.

Джерело: Vodafone Україна

Disqus Comments Loading...