Рубрики Новости

Яндекс запустив в Україні віртуальну клавіатуру для смартфонів «Яндекс.Клавіатура»

Опубликовал
Сергій Кулеш

Яндекс запустив в Україні віртуальну клавіатуру для смартфонів «Яндекс.Клавіатура», у якій є все необхідне для спілкування у месенджерах і соціальних мережах.

Клавіатура знає чотири мови – українську, російську, білоруську та англійську. Вибрати потрібні можна в налаштуваннях програми. Щоб змінити розкладку Клавіатури, достатньо провести пальцем по екрану. Яндекс.Клавіатура дає змогу швидко відшукати і передати співрозмовнику потрібний малюнок або гіфку. Відволікатися від переписки не потрібно – пошуковик зображень вбудовано прямо у Клавіатуру.

Віртуальне спілкування часто передує реальному: в чатах люди домовляються про місце зустрічі. Клавіатура покаже найближчі кав’ярні, бари та кінотеатри – можна розповісти про них друзям або надіслати в чат своє місце перебування. Це простіше, аніж словами відповідати на питання «Ти де?» Знайти спільну мову з людьми, які не говорять вашою, допоможе перекладач. Він уміє перекладати окремі слова і цілі фрази різними мовами, від англійської до суахілі.

Яндекс.Клавіатуру для iOS можна завантажити в App Store, а для Android — в Google Play. Як налаштувати програму, розкаже вбудований помічник. Ми продовжуємо працювати над Клавіатурою, і якщо у вас є зауваження або пропозиції, залишайте їх у коментарях.

Джерело: Яндекс

Disqus Comments Loading...