Новости Новости 31.05.2016 в 15:01 comment

Яндекс запустив в Україні віртуальну клавіатуру для смартфонів «Яндекс.Клавіатура»

author avatar
https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/25f9b2416da07639967e18eb989e71c4?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/06/no-avatar.png *** https://itc.ua/wp-content/themes/ITC_6.0/images/no-avatar.svg

Яндекс запустив в Україні віртуальну клавіатуру для смартфонів «Яндекс.Клавіатура», у якій є все необхідне для спілкування у месенджерах і соціальних мережах.

Клавіатура знає чотири мови – українську, російську, білоруську та англійську. Вибрати потрібні можна в налаштуваннях програми. Щоб змінити розкладку Клавіатури, достатньо провести пальцем по екрану. Яндекс.Клавіатура дає змогу швидко відшукати і передати співрозмовнику потрібний малюнок або гіфку. Відволікатися від переписки не потрібно – пошуковик зображень вбудовано прямо у Клавіатуру.

Віртуальне спілкування часто передує реальному: в чатах люди домовляються про місце зустрічі. Клавіатура покаже найближчі кав’ярні, бари та кінотеатри – можна розповісти про них друзям або надіслати в чат своє місце перебування. Це простіше, аніж словами відповідати на питання «Ти де?» Знайти спільну мову з людьми, які не говорять вашою, допоможе перекладач. Він уміє перекладати окремі слова і цілі фрази різними мовами, від англійської до суахілі.

Яндекс.Клавіатуру для iOS можна завантажити в App Store, а для Android — в Google Play. Як налаштувати програму, розкаже вбудований помічник. Ми продовжуємо працювати над Клавіатурою, і якщо у вас є зауваження або пропозиції, залишайте їх у коментарях.

Джерело: Яндекс

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: