Рубрики Новости

З моменту виходу з обігу паперових талонів електронними квитками в Києві скористалися 72 млн разів — 52 млн в метро та 20 млн у наземному транспорті (+250%)

Опубликовал
Сергій Кулеш

Вже третій місяць, як столичний муніципальний транспорт повністю перейшов з паперових на електронні квитки. Як повідомив Департамент інформаційно-комунікаційних технологій, з моменту введення е-квитка у міському транспорті, ним скористались майже 72 мільйони раз.

З них 52 млн в метро та 20 млн у наземному транспорті. Загальна кількість валідацій е-квитків за безпаперовий період 2021 року (порівняно з минулим) виросла на 250%.

У середньому 70% поїздок оплачують транспортною картою і 30% QR-квитком відповідно. Третину усіх QR-квитків було придбано через застосунок «Київ Цифровий».

Для того, щоб скористатись QR-квитком, потрібно провалідувати його при посадці в транспорт — для цього потрібно зчитати QR-код з квитка валідатором.

Онлайн-курс "Директор з продажу" від Laba.
Як стратегічно впливати на дохід компанії, мотивувати сейлзів перевиконувати KPI та впроваджувати аналітику — навчить комерційний директор Laba з 12-річним досвідом у продажах.
Приєднатись до курсу

Поповнити транспортну картку або придбати разовий QR-квиток можна:

  • у мобільному застосунку Київ Цифровий
  • в терміналах Київ Цифровий на станціях метрополітену та лініях швидкісного трамвая
  • в касах метрополітену та боксах самообслуговування
  • на порталі EasyPay

Ознайомитись з усіма точками поповнення та придбання транспортної картки чи QR-квитків можна за наступним посиланням.

Нагадаємо, що 14 липня 2021 року столиця здійснила повний перехід на електронні квитки в громадському транспорті.

Джерело: КМДА

Disqus Comments Loading...