Контент, посилання, e-mail розсилки: як спрацювало SEO-просування в ніші криптоліцензування

Опубликовал
Партнерский материал

Співпраця компанії Gofaizen & Sherle, яка працює у сфері фінтех- і криптоконсалтингу, й інтернет-агенції Echizh розпочалася в лютому 2022 року. І вже до червня відбувся значний приріст клієнтів, а в серпні сайт вийшов на рівень окупності.

У партнерському матеріалі розповідаємо про стратегію SEO-просування, яка допомогла компанії Gofaizen & Sherle досягти значних успіхів уже протягом другого року діяльності і продовжувати розвиватися.

Партнерський матеріал?

Про Gofaizen & Sherle

Основні напрями діяльності Gofaizen & Sherleнадання юридичних і бізнес-консультацій для компаній, які спеціалізуються на цифрових активах, інвестиційних фондах і фінансових організаціях. Компанія активно працює на ринках Європейського Союзу та розширюється на міжнародному рівні, нарощуючи спектр послуг і надаючи можливості отримання гемблінг- і форекс-ліцензій у різних юрисдикціях.

Протягом останніх 12 місяців Gofaizen & Sherle успішно виконали понад 1 тис. проєктів для приблизно 400 клієнтів по всьому світу. З їхнім супроводом компанії отримали 160 ліцензій для операцій із криптовалютою та управління цифровими активами. При підготовці для подання заявки на криптоліцензії завжди враховують чинні закони юрисдикції, у якій видається ліцензія, та всі правила MiCa.

Основний напрям розвитку компанії – криптоліцензії в окремих юрисдикціях. Gofaizen & Sherle вже має глобальну експертність в усіх юрисдикціях і суміжні послуги.

Аналіз конкурентів і контенту

Компанія Gofaizen & Sherle звернулася за послугами SEO-просування та хотіла отримати швидкі результати. Ми почали аналіз ніші та розробку стратегії просування.

Провели аналіз конкурентів, які вже досить давно працюють у цій ніші, на відміну від Gofaizen & Sherle.

Під час аналізу ми виділили два основні типи конкурентів:

  • ті, хто вже давно веде свою діяльність на дропдоменах і загалом існує 7–8 років;
  • ті, хто працював в інших сферах, перемикнувся на цю тематику і працює на ринку 2–3 роки.

Крім того, ми проаналізували якість та обсяг контенту, а також провели перевірку на відповідність вимогам EEATЕЕАТ (експертність, авторитетність, довіреність, двояковість) – це поняття в SEO, що визначає важливість контенту та домену. Воно оцінює експертність авторів, авторитет джерела, його довіреність та актуальність контенту. Ці чинники впливають на позиції в пошукових системах..

Дізнатися більше про послуги SEO-просування

Розробка стратегії

Домен Gofaizen & Sherle на момент створення стратегії існував лише два місяці.

На початковому етапі ми зосередились на просуванні криптоліцензій у кількох юрисдикціях, які обіцяли бути найперспективнішими найближчим часом. Ця стратегія дозволяла виділитися серед конкурентів. А головне, була цілком здійсненною з погляду швидкості та результативності.

Варто зазначити, що SEO стала для компанії істотним каналом трафіку і продажів, оскільки контекстна реклама із ключовим словом «крипто» була дуже обмеженою. Таким чином, ми вирішили активно працювати над підвищенням органічного рейтингу Gofaizen & Sherle серед позицій у пошукових системах.

Контент

Ми зробили ставку на якість контенту. Наша мета полягала у створенні такого контенту, який виглядав би органічно і при цьому надзвичайно авторитетно. Ми активно спілкувалися з юристами – експертами із криптоліцензування та фінансового законодавства та виводили їхні думки на сайт. Це мало забезпечити високий рівень довіри у відвідувачів, а також повідомляло пошуковим системам про якісний контент.

У результаті процес створення контенту мав такі етапи:

  • ми складали технічне завдання і структуру для сторінок сайту, де визначали основні напрями і ключові точки;
  • далі копірайтер писав тексти, враховуючи критерії: унікальність тексту від 95%, відсутність заспамленості, якість контенту, наявність ключових слів;
  • після цього матеріал передавали юристам на редагування і правки;
  • отриманий контент знову проходив через нашу команду, де ми здійснювали SEO й аналіз;
  • після цього його розміщували на сайті.

Окрім цього, ми активно працювали над управлінням репутацією сайту в інтернеті. Відстежували згадки та відгуки про сайт на інших ресурсах і спілкувалися з аудиторією.

Стратегія посилань

Є ще один важливий момент: багато конкурентів у ніші використовують штучно створені посилання та посилання з PBNPrivate Blog Network – приватна мережа блогів. Але такі сітки, навіть якщо спеціалізуються на темі криптовалюти, часто не мають активного трафіку.

Наш підхід відрізнявся.

Ми розміщували посилання на високоякісних білих донорах. Іншими словами, наша стратегія – це побудова посилань з урахуванням тематики сайту, без виходу за межі необхідної спеціалізації.

Конкуренти ризикують стати жертвами стрімких падінь під час оновлень алгоритмів пошукових систем. Наша ж стратегія призводить до стабільних результатів. Хоча бюджети можуть бути трохи вищими, ніж в інших гравців на ринку, ми спостерігаємо стійкі результати протягом тривалого періоду. У нас немає великих коливань під час оновлень алгоритмів пошукових систем.

Замовити SEO-просування сайту

Email-маркетинг

Email-маркетинг є ключовим компонентом нашої стратегії взаємодії із клієнтами. Ми ретельно розробляємо кампанії з розсилання електронних листів, які залучають увагу і збільшують довіру клієнтів.

Ми збираємо реальні відгуки клієнтів і публікуємо їх на таких ресурсах, як Trustpilot і Google Maps. Це підвищує довіру до компанії.

Ми також надаємо користувачам можливість подивитися профілі наших юристів і на сайті, і в соціальних мережах. Знайомство з командою компанії переконує користувачів у її кваліфікації.

Найближчі плани

Оскільки у планах компанії розширюватися на ринок гемблінгу та форексу, що вимагає отримання ліцензій, важливий пункт у стратегічних планах – оновлення дизайну сайту. Головні акценти: укріпити професійний імідж компанії, підвищити конверсії.

У наші плани також входить пошук нових юрисдикцій для отримання криптоліцензій, що дозволить розширити діяльність компанії на міжнародному рівні.

Партнерський матеріал?

«Прокачати» свій сайт

Disqus Comments Loading...