За останній рік компанія Anker значно розширила асортимент домашніх зарядних станцій. Тепер українці можуть вибрати модель точно під свої потреби, не йдучи на компроміси між слабкою потужністю та переплатою за «зайві» кіловати.
У партнерському матеріалі розглядаємо чотири зарядні станції, які успішно продаються на американському та європейському ринках, а тепер доступні й в Україні. Ці сучасні моделі від бренду Anker закривають практично всі запити українців у підготовці до осінньо-зимового сезону блекаутів.
Найкомпактніша в четвірці модель – Anker SOLIX C800X. Це перша у своєму класі портативна багатопортова зарядна станція, яка має не лише вбудований у корпус світлодіодний ліхтар, а й цілу повноцінну систему освітлення.
У верхній частині корпусу цієї моделі є відсік, де зберігаються і заряджаються два потужні вологозахищені ліхтарі, а також телескопічний штатив для них. Цей штатив встановлюється на станцію та висувається на метр угору, створюючи таким чином комфортне освітлення, що може працювати одразу у трьох режимах: розсіяне світло, спрямований світловий потік і свічка. Звісно, ці ліхтарі можна використовувати й окремо. Погодьтеся, під час темних зимових вечорів без електрики – якраз те, що треба.
Крім освітлення зарядна станція Anker SOLIX C800X чудово виконує і своє основне завдання із забезпечення користувачів немалим запасом електроенергії. Маючи вагу менше 11 кг, вона видає 1200 Вт потужності (1600 Вт як пікова завдяки технології SurgePad) і має запас енергії 768 Вт-год, чого достатньо для живлення навіть доволі потужних побутових пристроїв. Для їхнього приєднання передбачені три розетки 230 В, а також наявні роз’єми 12 В, USB Type-C і Type-A.
Заряджати станцію можна як від розетки, так і від сонячних панелей.
Рекомендована роздрібна ціна цієї моделі – 31 999 грн.
Anker SOLIX C1000X дуже схожа на попередню модель. Вона не має додаткових окремих ліхтарів, але має дещо більший корпус (12,9 кг) та оснащена сильнішими батареями місткістю 1056 Вт-год з вихідною потужністю до 1800 Вт (2400 Вт завдяки технології SurgePad).
Важливою особливістю цієї моделі є сумісність з фірмовими батареями розширення BP1000. Це дає змогу подвоїти ємність до 2112 Вт-год і живити понад 90% усіх домашніх приладів протягом тривалого часу.
Дві ручки з боків станції дозволяють однаково зручно переносити цю модель як самотужки, так і вдвох.
Рекомендована роздрібна ціна цієї моделі – 38 999 грн.
Anker 767 PowerHouse, яка, до речі, після оновлення лінійки має нову назву Anker SOLIX F2000, важить помітно більше за дві попередні моделі – 30,5 кг, тому для транспортування виробник оснастив її коліщатками та «валізною» ручкою. Але суттєве збільшення розмірів відбулося недарма, адже ця станція отримала ємність 2048 кВт-год і вихідну потужність 2300 Вт. Це дає можливість сміливо під’єднувати до неї такі серйозні у плані енергоспоживання прилади, як холодильник, чайник, пилосос, кондиціонер чи навіть пральна машина.
Великий дисплей показує стан заряду, режим роботи й іншу корисну інформацію.
Рекомендована роздрібна ціна цієї моделі – 79 999 грн.
Модель Anker SOLIX F3800 можна використовувати як вдома, так і на виїздах. Хоч вона й має солідні 60 кг ваги, та залишається досить компактною і легко транспортується завдяки вертикальній конструкції корпусу й «валізній» системі – висувній ручці та чотирьом коліщаткам.
Разом зі збільшенням ваги та розмірів ця модель отримала приголомшливі можливості: вихідну потужність 6 кВт і запас електроенергії обсягом 3,84 кВт-год. Для розуміння слід сказати, що сучасні забудовники багатоквартирних будинків частіше за все вводять у помешкання мережу потужністю 5 кВт, а сама ця станція вже має 6 кВт! Якщо ж споживачу цього буде мало, він зможе додати ще шість батарей розширення. Це дасть запас електроенергії обсягом 26,9 кВт-год, якого вистачить на тиждень.
Але Anker SOLIX F3800 – це історія не лише про запас електрики, але і про ощадливіше її використання. Станцію можна під’єднати до квартирного електрощита, а також до сонячних панелей на даху чи на балконі. Та використовувати таку систему в режимі змішування: у яскраві сонячні дні відбувається накопичення електрики з подальшим віддаванням у пікові години, або ж станція заряджається вночі за пільговим тарифом і вже вдень живить будинок повністю зі своїх запасів.
Рекомендована роздрібна ціна цієї моделі – 159 999 грн.
Anker SOLIX F3800 і всі згадані зарядні станції від бренду Anker оснащені найсучаснішими літій-залізо-фосфатними (LiFePO4) елементами з фірмовою технологією Anker InfiniPower, що значно підвищує їхню енергоефективність, створює можливість повністю безпечного заряджання та подовжує термін служби навіть за умов щоденного використання. Крім того, компанія Anker постачає свою продукцію разом з фірмовим програмним забезпеченням Smart App Control, за допомогою якого користувач може легко налаштовувати й контролювати різні режими роботи зарядної станції, стан її заряду тощо.