6 травня в Києві відбудеться InfoSec Ukraine 2025 – масштабна конференція про кібербезпеку, яка збере понад 800 учасників і спікерів з усього світу. Подія об’єднає міжнародний досвід, передові технології і професіоналів у сфері інформаційної та кібербезпеки. Партнерами конференції стали відомі міжнародні компанії, у тому числі Dell Technologies.
У партнерському тексті розповідаємо, чому не варто пропускати цей івент.
InfoSec Ukraine 2025 збере власників бізнесу, фахівців з кібербезпеки, представників держсектора, новаторів і не тільки. Конференція триватиме з ранку до вечора. У програмі – панельні дискусії, виступи справжніх зірок індустрії, практичні воркшопи та нетворкінг з українськими й міжнародними експертами.
За один день гості конфи отримають практичні знання, які можна буде використовувати щоденно. Їм розкажуть, які бувають атаки та як відбуваються, яких помилок найчастіше припускаються бізнеси під час захисту, а також які злочинні угрупування та ПЗ існують і як їм ефективно протидіяти.
«InfoSec Ukraine 2025 збере в одному місці особливий контент, інсайти, кейси і тренди від українських і світових фахівців. Саме тут, на InfoSec Ukraine, можна отримати інструменти, які мають бути в кожного сучасного бізнесу в наших умовах. Тому радимо не пропускати цю подію», – додають організатори.
Dell Technologies є одним з основних партнерів InfoSec Ukraine 2025. Компанія активно підтримує український бізнес і надає йому сучасні рішення.
У межах конференції експерти Dell розкажуть, як захищати критичну інфраструктуру, а також обговорять, як їхні технології допоможуть зміцнити кіберстійкість українського бізнесу під час гібридних загроз. «Партнерство з InfoSec Ukraine 2025 підкреслює стратегічну роль Dell у підтримці цифрової безпеки та розвитку ІТ-сфери України», – кажуть організатори.
Серед спікерів від Dell Technologies – Ірина Волк, генеральна менеджерка компанії в Україні, Молдові та Кавказькому регіоні, та Юрій Донченко, керівник департаменту з розвитку систем резервного копіювання та захисту від кіберзагроз в Україні, Молдові, Кавказькому регіоні та Центральній Азії.
Ірина Волк візьме участь у панелі «Реагування на інциденти під обстрілом: український підхід до загроз у реальному часі». Під час дискусії учасники поділяться практичним досвідом, як реагувати на інциденти в екстремальних умовах та які є стратегії швидкої локалізації загроз. А ще обговорять взаємодію приватного та державного секторів, а також уроки, які можуть посилити кіберстійкість у всьому світі.
Юрій Донченко виступить з темою «Остання лінія оборони для ваших даних. Захист та аналіз резервних копій від кіберзагроз». Під час сесії він розкаже, як допоможе побудова стійкого середовища резервного копіювання в поєднанні із сучасними інструментами виявлення загроз.
Більше про можливості, що відкриваються на InfoSec Ukraine 2025 – нетворкінг зі спікерами, інсайти і практичні поради від провідних експертів – можна дізнатись за посиланням.
На цьому ж сайті доступна реєстрація на подію і квитки – у категоріях Standard і Premium. Формат Premium пропонує розширені можливості для нетворкінгу, відеозаписи всіх сесій з доступом на один місяць, доступ до преміумлаунжу, де окрім власників преміумквитків будуть присутні спікери заходу.