Які хмарні технології потрібні, щоб досягти бізнес-цілей? SoftwareOne допомагає зробити вибір та ефективно керувати софтом

Опубликовал
Партнерский материал

Заснована 30 років тому компанія SoftwareOne тривалий час займалася продажем програмного забезпечення Microsoft. Та 2018 року настав час змін. Відтоді компанія значно розширила портфель сервісів, оформила стратегічне партнерство з Amazon Web Services, придбала декілька вузькоспеціалізованих сервісних компаній зі спеціалізацій SAP,  AWS, Data & AI, що дуже підсилило експертизу. А також залучила понад 5,5 тис. нових співробітників і зросла втричі. 

Сьогодні SoftwareOne Holding AG – провідний світовий постачальник програмного забезпечення і хмарних рішень зі штаб-квартирою у Швейцарії. І щоб показати це перетворення, компанія оновлює бренд на 90 ринках, у тому числі й в Україні.

Партнерський матеріал?

Що пропонує SoftwareOne

Сьогодні компанія пропонує:

  • професійні сервіси з міграції у хмару Microsoft Azure/AWS/Google;
  • сервіси з організації відмовостійкої ІТ-інфраструктури (Disaster Recovery);
  • сервіси з міграції SAP у хмару Microsoft Azure та AWS;
  • хмарні сервіси з організації цифрового і віддаленого робочого місця (Microsoft 365, Azure Virtual Desktop);
  • хмарні сервіси з безпеки та FinOps;
  • сервіси IT Asset Management (ITAM).

Крім того, SoftwareOne розвинула вертикальну експертизу в ІТ, ритейлі, фінансах і державному секторі.

Замовники компанії можуть вибрати той набір послуг, який їм необхідний: від незалежних консультацій і навчання до повного впровадження хмарних рішень і керованих сервісів.

«Спосіб, у який організації купують програмне забезпечення та керують ним, змінювався роками через перехід до хмари та моделі “все як послуга” (everything-as-a-service)», – розповідає Андрій Рачок, комерційний директор SoftwareOne Україна.  – Компанія SoftwareOne теж змінювалася та перетворювалася на постачальника комплексних технологічних хмарних рішень. Тепер ці зміни зафіксовані в оновленому бренді».

Перейти на сайт компанії SoftwareOne можна за посиланням.

 

Як виглядає новий бренд

У чорно-білому логотипі слово Software об’єднане зі словом One, що підкреслює: компанія надає своїм замовникам необхідне глобальне та локальне охоплення, комерційну (з погляду програмного забезпечення) і технологічну експертизу. Усе в одному.

Ребрендинг уже можна побачити на глобальному вебсайті компанії, а також в англомовній версії українського сайту. А його локалізація українською мовою здійснюватиметься поетапно, до кінця літа.

 

«Нам притаманно скромно говорити про те, що SoftwareOne переосмислює, як світ купує, будує хмарні технології та керує ними. Тепер настав час розповісти про це голосніше, – пояснює Вікторія Завгороднюк, Marketing Lead SoftwareOne Ukraine&SEE Region. – Ми хочемо, щоб український бізнес по-новому поглянув на те, ким ми стали». 

Перейти на сайт компанії SoftwareOne  можна за посиланням.

 

Про SoftwareOne

SoftwareOne є провідним світовим постачальником програмного забезпечення і хмарних сервісів. Компанія переосмислює, як організації створюють, купують усе у хмарі та керують цим. Допомагаючи замовникам перенести у хмару та модернізувати робочі навантаження і програмне забезпечення, SoftwareOne водночас розкриває цінність використання  хмарних технологій. 8,9 тис. співробітників компанії створюють сервісне портфоліо із 7,5 тис. брендів програмного забезпечення, що продається у 90 країнах. SoftwareOne зі штаб-квартирою у Швейцарії котирується на SIX Swiss Exchange під тикером SWON. Сайт: www.softwareone.com

 

Партнерський матеріал?

Перейти на сайт

 

Disqus Comments Loading...