Огляд застосунку для приймання платежів WayForPay: рахунки, платежі, розстрочки та конвертація валют

Опубликовал
Партнерский материал

Сервіс для приймання платежів WayForPay розробив для клієнтів застосунок, у якому можна налаштовувати магазин, приймати або повертати платежі. Тут навіть є можливість підписати договір або скористатися функціями, які раніше були доступними тільки в десктоп-версії особистого кабінету продавця. 

У партнерському матеріалі з WayForPay розповідаємо, що можна зробити за допомогою мобільного застосунку, якщо у вас інтернет-магазин, ви надаєте послуги або продаєте товари та вам потрібно приймати платежі онлайн. 

Партнерський матеріал?

Що відомо 

Команда сервісу запустила новий застосунок у травні минулого року. З початком перших блекаутів у країні вирішили максимально перенести налаштування з кабінету для приймання платежів у смартфон. 

«За кілька місяців ми встигли зробити декілька оновлень мобільного застосунку та продовжуємо додавати опції, щоб продавці мали можливість виконувати основні дії з платежами та магазином у застосунку, а не тільки в десктоп-версії», – кажуть у компанії.

Як налаштувати магазин для приймання платежів

У застосунку можна увімкнути або вимкнути платіжні методи для свого магазину, налаштувати розстрочки та кількість платежів, додати сторінки для успішного та неуспішного платежу тощо. Тут з’явилось і багато інших функцій, які перенесли з особистого кабінету. 

Також ви можете редагувати реквізити, на які необхідно зараховувати платежі в магазині, та додати при цьому від одного до чотирьох реквізитів для виплат. Ще можна перерозподілити пропорції для виплат: якщо, наприклад, ви продаєте курс з колегою, а прибуток розподіляєте на двох, то можна налаштувати по 50% виплат на свій рахунок та на рахунок колеги. 

Якщо вартість товарів у вашому бізнесі у валюті, то налаштуйте через застосунок курс конвертації

Якщо потрібно, зробіть доступ до вашого магазину іншим співробітникам, наприклад бухгалтеру чи менеджеру із продажів.

Також доступні тонші налаштування, такі як формування параметрів реєстрів транзакцій і повідомлення про платежі в месенджері та інше.  

Більш детальніше про застосунок тут

Аналітика, платежі і клієнти

У застосунку є аналітика транзакцій, а також платежі за періодами, методами та статусами оплати.

У меню «Платежі» можна дивитись інформацію за платежами та за необхідності робити повернення грошей клієнту, розкодувати, якщо використовуєте блокування коштів, або скасувати платіж клієнта, відправити квитанцію клієнтові із застосунку. 

Крім того, застосунок дозволяє відправити квитанцію клієнту повторно. 

Дізнатись більше про застосунок для продавців можна на сайті

Платіжні інструменти

У застосунку можна виставити рахунок, прийняти платіж і навіть створити соціальний інвойс: спеціальні сторінки для збору коштів, продажу товарів, квитків, інфопродуктів, сертифікатів. 

Як зареєструватись та активувати магазин для приймання платежів

Щоб зареєструвати й активувати магазин для приймання платежів у застосунку, додайте документи в пару дотиків завдяки інтеграції з «Дією» та підпишіть договір через сервіс «Вчасно».

У застосунку ви можете завершити активацію, навіть якщо реєстрували магазин з десктопу або за допомогою бота.

Інші переваги

У мобільний застосунок будуть надходити повідомлення про платежі в магазині. Вони також будуть підказувати подальші кроки для активації магазину та підписання договору. 

Також через застосунок можна потрапити в особистий кабінет: достатньо просканувати QR на сторінці авторизації

Наразі команда сервісу працює над додатковими опціями застосунку і планує поступово перенести туди необхідний функціонал з особистого кабінету.

Завантажити мобільний застосунок

Партнерський матеріал?

Дізнатись більше

Disqus Comments Loading...