Setanta Sports об’єдналась з Netflix. Нова підписка відкриває доступ до обох платформ за єдиною платою

Опубликовал
Партнерский материал

Спортивна мультимедійна платформа Setanta Sports разом зі стрімінговим сервісом Netflix оголосили про партнерство у 13 країнах. Вони надаватимуть підписникам доступ до найкращих спортивних подій і розважального контенту в одному пакеті.

У партнерському тексті із Setanta Sports розповідаємо про деталі пропозиції та доступні пакети.

Партнерський матеріал?

Що таке Fan Pack

Fan Pack – це комбінована пропозиція від Setanta Sports, яка працює у країнах Східної Європи та Центральної Азії, і Netflix. Нова підписка дозволить під’єднатися до обох платформ за єдиною ціною.

Довгоочікуваний матч року, вирішальний бій в UFC, захопливі перегони, новий бойовик із Фассбендером або серіали «Відьмак» чи «Бекхем» – Fan Pack має все і для кожного. Тепер можна дивитися «Формулу-1» на Setanta Sports і дізнатися більше про цей вид спорту завдяки документальному серіалу Netflix «Формула 1: жени, щоб вижити» або відкрити для себе визнані документальні серіали, присвячені тенісу. Усе це в одному пакеті, який поєднує спорт і розваги.

«Глобальне визнання Netflix, його культові фільми та серіали допоможуть посилити нашу присутність на ринку, а Fan Pack пропонує поєднання висококласного спорту й улюбленого контенту від Netflix, – каже заступниця генерального директора Setanta Sports Тамара Бадашвілі. – Ця партнерська угода дає можливість знайти все, що потрібно, в одному пакеті».

«Ми завжди намагаємося полегшити глядачам можливість підписатися та насолоджуватися шоу та фільмами Netflix, – наголосила Мая Порчинська, директорка з розвитку бізнесу у Центральній та Східній Європі в Netflix. – Дуже захоплює те, що завдяки цій партнерській угоді відразу в кількох країнах ми робимо Netflix ще доступнішим для багатьох глядачів, які цікавляться гучними подіями у світі спорту й розваг».

Оберіть свій варіант Fan Pack

Де та як придбати Fan Pack

Щоб скористатися комбінованою пропозицією від Setanta Sports і Netflix, відвідайте сторінку пропозиції на сайті й виберіть пакет, який підходить найбільше.

Вибирати можна серед трьох варіантів:

Базовий: 4,99 євро

  • можна дивитись на одному пристрої;
  • HD;
  • можливість завантажувати на свій пристрій для перегляду.

 

Стандартний: 7,49 євро

  • можна дивитись на двох підтримуваних пристроях;
  • Full HD;
  • можливість завантажувати контент на два підтримувані пристрої.

Преміум: 9,99 євро

  • можна дивитись на чотирьох підтримуваних пристроях одночасно;
  • Ultra HD;
  • можливість завантажувати контент на шість підтримуваних пристроїв.

Партнерський матеріал?

Вибрати свій варіант

Disqus Comments Loading...