Тестувальник ПЗ: скільки вчиться, скільки заробляє й коли може отримати першу роботу

Опубликовал
Партнерский материал

Розпочати шлях в IT найпростіше із професії тестувальника програмного забезпечення. Опанувати її основи можна за декілька місяців, і для цього не потрібно вміти писати код. 

У партнерському проєкті команда навчального центру ІТ SkillUp розповідає більше про професію, наводить історію студентки, яка знайшла роботу вже під час навчання, і запрошує на безплатний онлайн-урок 20 березня

Партнерський матеріал?

Чому тестування ПЗ ідеально підійде для старту в IT

Ця професія стала квитком у світ ІТ через можливість опанувати її швидше, ніж, наприклад, спеціальність frontend developer. Напрям тестування ПЗ можна освоїти за два-три місяці. Звісно, щоб стати справжнім експертом і бути затребуваним фахівцем, необхідно буде постійно навчатись, але базові знання та навички цілком реально здобути за короткий строк. Щобільше, ви зможете працевлаштуватись на позицію junior уже під час навчання. 

Прикладом є історія студентки навчального центру ІТ Skill Up Євгенії. Ось її розповідь: 

«Здається, я і курс не встигла пройти до кінця, а роботу вже мала. Якщо я не помиляюся, то в мене лишилася ще одна консультація з технічним коучем, яку я так і не пройшла, бо вже ні до чого вона була. Це взагалі було не складно, бо залежало лише від мене. Я на день проводила за пошуками роботи годинку десь, увесь інший час – із сім’єю. Я не панікувала, не намагалася вивчити все на світі. Просто видихнула і спокійно, врівноважено шукала роботу. Ніякої паніки, лише одна, але продуктивна годинка на день. 

14 листопада я відправила відгук на вакансію, якій реально відповідали мої знання, а 28 листопада я вже мала всі дозволи і права на роботу в компанії. Це було швидко, круто, цікаво та неочікувано».

Зареєструватись на безплатний урок

Скільки заробляє тестувальник ПЗ

Головне питання, яке турбує практично всіх, хто замислюється про роботу в IT, – заробітна плата. На старті кар’єри новачки заробляють від $500 до $800, але з часом цифра може зрости до $3,4 тис. і більше. Усе залежить від компанії, формату роботи, який ви виберете, та, звісно, від вас самих. Адже перше, на що звертають увагу компанії при працевлаштуванні, – це ваші soft skils і чи дійсно ви горите цією справою.

З чого можна розпочати кар’єру тестувальника ПЗ

Самостійно освоїти професію тестування ПЗ можливо, є багато безоплатних ресурсів, але процес займе набагато більше часу порівняно із профільним навчанням. Краще за все розпочати цей шлях під керівництвом досвідчених експертів. 

Щоб ви могли переконатись, чи дійсно це ваш напрям, ми проводимо безплатний онлайн-урок, де ви дізнаєтесь: 

  • усе про напрям тестування ПЗ;
  • які навички потрібні на старті;
  • як знайти роботу вже з перших місяців навчання.

Ви зможете також поспілкуватися з експертами-практиками, які вже пройшли цей шлях самостійно.

Ми готові провести вас за руку з нуля до першої роботи. Після завершення курсу ви матимете жорсткі навички та готове портфоліо. 

Партнерський матеріал?

Зареєструватись на безплатний урок

Disqus Comments Loading...