Без сайта-візитівки сьогодні не обійдеться жодна компанія, тому і без віртуального хостингу теж ніяк.
У партнерському матеріалі з провайдером Zomro власник сайту webhosting-rating.com Віталій Захарченко розповідає, чому варто вибрати саме віртуальний хостинг і як почати ним користуватися.
У мене є кілька таких сайтів, деяким з них уже більше від двох років. Для себе я вибрав хостинг-провайдера Zomro. Це міжнародна компанія, офіси якої є в багатьох країнах світу, зокрема й в Україні.
Приваблює мене цей хостинг тим, що обладнання та IP-адреси знаходяться в Нідерландах, а це – європейська якість. За два роки використання в мене не було ситуацій, коли сайт був недоступним. Ще один великий плюс: приємний набір функцій за адекватні кошти.
Коли в мене був тільки один сайт, я використовував тариф Affordable. Але згодом виникла потреба додати ще кілька сторінок, і я перейшов на тариф Favourable. До речі, це можна зробити в кілька кліків і не переносити дані, достатньо просто доплатити різницю вартості.
Послугу можна оплачувати щомісяця. Проте в разі оплати віртуального хостингу відразу на рік компанія дає 12% знижки та домен у зоні .info в подарунок. На ньому одразу можна розмістити сайт, якщо ще немає домену.
Детальніше про хостинг-провайдера Zomro тут.
Що пропонує Zomro? Зокрема:
Для керування хостингом встановлена панель cPanel. Вона спростить взаємодію із сайтом і його файлами, а також налаштування самого середовища та компонентів. Саме ця панель є найбільш популярною та багатофункціональною, а найголовніше, гнучкою у зміні версій php і встановленні їхніх модулів.
Також тут є вбудований DNS-хостинг, тож не потрібно окремо купувати цю послугу та налаштовувати її. Достатньо просто направити домен на NS-сервери та потім у панелі додати домен і вказати IP-адресу хостингу. Коли на стороні DNS-серверів будуть оновлені всі записи, з’явиться стандартна html-сторінка/привітання, яку панель створить автоматично.
Більше інформації про тарифи Zomro можна дізнатися за посиланням.
Далі потрібно завантажити файли сайту в кореневий каталог домену. Зробити це можна через файловий менеджер панелі або ж завантажити за FTP. Дані для підключення будуть вказані в листі про активацію послуги.
Коли процес завантаження буде завершений, створюємо базу даних, якщо сайт її використовує, і завантажуємо в неї дамп (тобто дані і структури, за якими вони організовані).
Якщо все виконано правильно, сайт відкриється під доменом і буде доступним. Якщо ж виникне якась складна ситуація, є можливість звернутись у техпідтримку Zomro. Вона є безплатною та цілодобовою.
Спробувати віртуальний хостинг Zomro