Винні шафи від Haier: окремі температурні зони, вугільний фільтр від запахів і дистанційне керування

Опубликовал
Партнерский материал

Бренд Haier представив нову серію винних шаф. Вони значно полегшують зберігання вина, підтримують оптимальну температуру і можуть стати зручним елементом інтер’єру для любителів цього напою.

У партнерському тексті з Haier розповідаємо, що вміють винні шафи від Haier.

Партнерський матеріал?

Скільки та як зберігається вино

Лише 1% вин, які є в магазинах, можуть зберігатися роками, понад 90% напоїв потрібно спожити протягом року. В домашніх холодильниках відчинені пляшки можна зберігати лише два тижні. Проте винні шафи Haier продовжують ці терміни. Наприклад, коли вино знаходиться в горизонтальному положенні, корок постійно контактує з ними та не висихає. А залежно від моделі шафи, одночасно в неї можна зберігати від 42 до 247 пляшок.

Які є функції у винних шаф

Винні шафи мають низку сучасних функцій.

Наприклад, тут передбачені окремі температурні зони для різних видів вин. Так, для червоного з насиченим ароматом можна виставити рекомендовану температуру від +13°C до +20°C, для білого від +9°C до +12°C, а для Prosecco від +5°C до +8°C. Щоб у винному холодильнику не було зайвих запахів, його обладнали вугільним фільтром, а УФ-фільтр на дверцятах захищає пляшки від дії сонячного світла.

Умови в винних шафах імітують професійні винні льохи. Допомагає в цьому запатентована технологія Haier – антигравітаційна система потоку повітря Natural Airflow System. Завдяки точним датчикам вентилятор і компресор працюють разом і підтримують вологості на рівні 50-70%. Якщо дверцята замкнені нещільно, система подасть звуковий сигнал.

Щоб після транспортування якнайкраще розкрилися смак та аромат, напій має стабілізуватися. Компресор винної шафи оснащений антивібраційною системою, яка знижує шум і вібрацію до мінімуму, забезпечуючи пляшкам ідеальні умови зберігання. Додатково вібрацію зменшують і висувні полички з дерева. До речі, такі полиці виглядають естетично, як і 3D-освітлення, що яскраво підсвічує пляшки і при цьому споживає мінімум електроенергії.

Керувати холодильником зручно через інтуїтивно зрозумілу панель. Більш того, це можна робити навіть дистанційно, через мобільний застосунок hOn.

А з функцією Scan your wine можна сфотографувати етикетку на пляшці та отримати інформацію про виноградник, сорт винограду і рік, коли виробили цей напій.

Про виробника Haier

Haier – компанія, що вже 14 років лідирує на глобальному ринку побутових товарів і присутня на більш ніж 200 ринках. Вона виробляє холодильники, пральні машини, сушильні машини, посудомийні машини та багато іншого. Компанія постійно інвестує в дослідження та розробки, щоб пропонувати клієнтам найновіші технології та дизайн.

Партнерський матеріал?

Підібрати шафу для вина

Disqus Comments Loading...