Wise IT тепер має три спеціалізації Google Cloud. Що дають ці статуси клієнтам компанії

Опубликовал
Партнерский материал

Wise IT – сучасна українська ІТ-компанія зі статусом Google Cloud Partner. Вона має команду сертифікованих фахівців та інженерів Google, які допомагають бізнесу впровадити хмарні рішення. Нещодавно компанія отримала спеціалізацію Infrastructure – Services на додаток до інших статусів.

У партнерському тексті з Wise IT розповідаємо, що це дає.

Партнерський матеріал?

Що відомо

Минулого місяця команда системного інтегратора Wise IT дізналась, що отримала спеціалізацію Infrastructure – Services. Вона свідчить про успіхи партнера в побудові та міграції інфраструктури у хмару Google і впровадженні бізнес-процесів разом із клієнтами.

Ця спеціалізація підтверджує експертизу в сервісах Compute Engine, Kubernetes, NetworkingLoad Balancing, DNS, IAM, VPC, CDN, Cloud Armor, базах даних, резервному копіюванні й аварійному відновленні, а також інструментах з безпеки даних.

Wise IT також має спеціалізації Work Transformation і Location-Based Services. Разом усі вони підтверджують статус сервісного партнера Google та одного з найкомпетентніших партнерів компанії в регіоні CEEЦентральна та Східна Європа. Із цими спеціалізаціями можна ознайомитись на порталі. «Wise IT – перша компанія із трьома спеціалізаціями Google Cloud у східній Європі», – кажуть у Wise IT.

Також Wise IT має статуси Premier Partner Google Cloud і Premier Partner Google Workspace у моделях взаємодії Sale і Service. Вони надають розширені можливості для реалізації комплексних проєктів, де використовуються рішення Google.

Про Wise IT

Wise IT – один з основних системних інтеграторів України, що надає послуги та рішення в багатьох напрямах. Головні послуги – хмарна міграція, побудова IT-інфраструктури, віртуалізація, кібербезпека і програмне забезпечення. 2023 року компанія вийшла на ринок ЄС, відкривши представництво в Естонії. Ознайомитись з усіма послугами Wise IT можна на сайті компанії.

Партнерський матеріал?

Отримати консультацію фахівців Wise IT

Disqus Comments Loading...