Як Google-карти допоможуть бізнесу: перелік можливостей і де отримати безплатну консультацію

Опубликовал
Партнерский материал

Від початку повномасштабного вторгнення компанія Google обмежила функціонал власних карт на території України. Саме тому змінювати адресу бізнесу та додавати нові локації в Google Maps стало неможливо. Системний інтегратор Wise IT, який є сертифікованим партнером Google, пропонує альтернативу – інтегрувати Google-карти в застосунки чи вебсайти. API Google Maps надає повну свободу розміщення бізнесу на карті.

У партнерському тексті з Wise IT розповідаємо деталі.

Партнерський матеріал?

Як працюють Google-карти для бізнесу

Карти Google – це потужний інструмент для підвищення ефективності бізнесу і не тільки. Серед основних його можливостей:

 • Покращення досвіду клієнта. Карти Google можна використовувати для того, щоб надавати клієнтам інформацію про розташування магазинів, ресторанів, аптек та інших закладів. Так люди легко знайдуть потрібне місце і зроблять покупку.
 • Підвищення продажів. Інструмент підійде для таргетування реклами на клієнтів, які знаходяться поблизу магазинів компанії. Це може збільшити кількість відвідувачів і продажів.
 • Оптимізація логістики. А саме динамічне створення маршрутів доставлення та висока точність навігації для водіїв. Бізнес зможе скоротити витрати на логістику, уникнути затримок і покращити обслуговування. А інформація про дорожні роботи й аварії допоможе запобігти нещасним випадкам і постачати товар вчасно.
 • Автозаповнення. Дає можливість клієнтам швидко знаходити потрібні локації магазинів та релевантні до місцезнаходження товари. Коли клієнт починає заповнювати поле пошуку, алгоритм автоматично виводить пропозиції з варіантами, що найбільш відповідають запиту. Це спрощує пошук та економить час.
 • Безпека транзакцій. Інформація про місцеперебування девайсу, з якого проводиться фінансова операція. Вона надає додатковий рівень захищеності, зменшуючи ризик шахрайських транзакцій.

Широкий спектр можливостей Google Maps – від організації комплексної логістики до візуалізації геопросторових даних – допомагає втілювати проєкти будь-якого масштабу.

Що означає спеціалізація Location-Based Services

Спеціалізація Location-Based Services, яку отримала компанія Wise IT, передбачає глибоке знання карт Google, їхніх можливостей та обмежень. Wise IT – єдиний системний інтегратор у Східній Європі, що має офіційний статус партнера Google у цій сфері. Це свідчить про кваліфікованість, досвід і команду сертифікованих фахівців.

Щоб дізнатися більше про те, як карти Google можуть допомогти вашому бізнесу, зв’яжіться з Wise IT вже зараз. Консультація безоплатна.

 

Про Wise IT

Wise IT – це системний інтегратор, який допомагає бізнесу та державі в усьому, що стосується ІТ. Компанія пропонує багато послуг, серед них:

 • аудит IT-інфраструктури та допомога з міграцією у хмару;
 • розробка і впровадження архітектури IT-інфраструктури;
 • віртуалізація та інформаційна безпека;
 • ліцензування програмного забезпечення;
 • технічна підтримка і спільна робота із проєктами.

Звертаючись до Wise IT, клієнт отримує:

 • комплексний підхід із супроводженням проєкту на різних етапах: від концепту, тестування до впровадження та подальшої підтримки;
 • серверне обладнання, периферійні пристрої, програмне забезпечення, безпекові і хмарні рішення.

Компанія є офіційним партнером таких провідних світових виробників, як Google, VMware, Adobe, Autodesk, HP, Lenovo, Dell і багатьох інших.

Ознайомитись з повним переліком вендорів, клієнтів та успішними кейсами можна за посиланням.

 

Партнерський матеріал?

Отримати консультацію

 

Disqus Comments Loading...