Огляд навушників OPPO Enco: якість звуку та комфорт

Опубликовал
OPPO Ukraine

Навушники OPPO Enco розширюють свою лінійку вражаючих пристроїв, пропонуючи різноманітні моделі для різних вимог та функцій. Пропонуємо детальний огляд актуальної лінійки навушників від ОРРО.

OPPO Enco Buds2

Оптимізовані для вашого комфорту та найкращого звучання — це навушники OPPO Enco Buds 2.

Використовуючи динамічні драйвери з титановою діафрагмою, ці навушники забезпечують більш вагомий та енергійний звук. Діафрагма зі збільшеним діаметром та зменшеною вагою дозволяє передавати високі частоти детально, точно та чисто.

 • Стабільне підключення: Bluetooth версії 5.2 гарантує стабільне з’єднання та енергоефективність. Ігровий режим зменшує затримку до 94 мс, поліпшуючи реакцію в грі.
 • Зручне управління:  Інтуїтивні жести для приймання чи відхилення дзвінків, керування відтворенням та гучністю роблять користування навушниками легким та приємним. Функція швидкого підключення дозволяє їм готуватися до роботи миттєво.
 • Кришталево чистий звук: Вбудований мікрофон для дзвінків та функція інтелектуального шумозаглушення роблять голосову комунікацію виразною та якісною.
 • HeyMelody – керуйте зручно: Програма HeyMelody від OPPO надає доступ до багатьох корисних функцій, включаючи контроль заряду батареї, налаштування жестів керування, еквалайзер та багато іншого. Насолоджуйтеся бездоганним комфортом та високоякісним звуком з OPPO Enco Buds2.

OPPO Enco X2

OPPO Enco X2 використовують систему подвійних коаксіальних драйверів SuperDBEE, суперлегку діафрагму та планарний твітер з 4 магнітами. Ця техніка нового покоління надає деталізоване звучання з покращеною частотною характеристикою та студійним балансом, сертифікованим за стандартом Hi-Res Wireless.

 • Виняткова якість звуку: З новою коаксіальною системою SuperDBEE, спроектованою у співпраці з Dynaudio, Enco X2 забезпечують вражаючу продуктивність. Легкі діафрагми та ексклюзивні планарні твітери гарантують високий рівень якості звуку.
 • Широкий частотний діапазон: Інноваційна структура планарного випромінювача з чотирма магнітами розширює частотний діапазон до 40 кГц, забезпечуючи вищу роздільність та деталізацію звуку.
 • Висока швидкість передачі: Технологія LHDC 4.0 забезпечує швидкість бездротової передачі до 900 kbps/24 bits/96 kHz, перевищуючи традиційні звукові кодеки втричі.
 • Ергономічний комфорт: Enco X2 об’єднують технології компенсації втрати звуку та ергономічний дизайн для максимального комфорту прослуховування. Персоналізований підсилювач забезпечує індивідуальний звуковий досвід.
 • Активне шумозаглушення: Система з чотирьох мікрофонів гарантує відсікання звуків гучністю до 45 дБ, адаптуючись до зовнішніх умов для максимально ефективної роботи.
 • Багатофункціональність: Бінауральна технологія запису Dolby Audio дозволяє використовувати мікрофони навушників для запису оточуючого звуку. Навушники працюють до 40 годин автономності та підтримують як швидку, так і бездротову зарядку.

OPPO Enco Air2 Pro

Завдяки високоякісній передовій технології шумозаглушення, ці навушники створені для тих, хто цінує якість аудіо та затишок у будь-якому оточенні.

OPPO Enco Air2 Pro – оновлення моделі з великим 12.4 мм динаміком та титановою діафрагмою для потужного басу та чітких верхів. Зручний корпус з захистом від пилу і вологи містить два мікрофони та потужну електроніку, забезпечуючи вражаючий досвід використання.

 • Звук високої якості: Динаміки з титановою діафрагмою для глибшого та виразнішого басу, алгоритм АІ для збагачення деталей та емоцій від музики.
 • Стабільне підключення: Bluetooth 5.2 для надійного з’єднання та низької затримки, навіть в умовах багатьох перешкод.
 • Активне шумопоглинання та режим прозорості: Зосередьтеся на музиці в будь-якому оточенні, можливість швидко переключати режими.
 • Ефекти Enco Live: Професійні звукові ефекти для вибору, підкреслюючи бас чи вокал за один дотик.
 • ШІ шумопоглинання під час дзвінків: Два мікрофони в навушниках та алгоритм ШІ для чітких дзвінків навіть в шумних умовах.
 • Низька затримка: Тільки 94 мс затримки для комфортного перегляду відео та гри.
 • Довга автономія: До 7 годин прослуховування та до 28 годин із зарядним кейсом.
 • Захист від вологи та пилу: Стандарт IP54 для використання в різних умовах.
 • Зручне керування: Дизайн Touch Groove для легкого управління навушниками.
 • HeyMelody застосунок: Налаштування жестів, оновлення програмного забезпечення та індивідуальні налаштування через спеціальний застосунок.

OPPO Enco Air3

Навушники OPPO Enco Air3 – це поєднання стильного дизайну та надійного захисту за стандартом IP54. Їх краплеподібний корпус легко вписується у вухо, підкреслюючи ваш елегантний стиль. Функції об’ємного звучання OPPO Alive Audio та процесор HiFi 5 DSP забезпечують неперевершений аудіо досвід, який переносить вас у центр аудіосцени. Ці навушники працюють за допомогою Bluetooth 5.3 і підтримують функцію Google Fast Pair.

 • Елегантний зовнішній вигляд: Майстерно виготовлені навушники з краплеподібною формою та естетичним блиском підкреслять ваш модний стиль. Вони захищені від пилу та вологи згідно зі стандартом IP54. Кришка кейсу відкривається на 110° для легкого доступу до навушників, додатково акцентуючи вашу експертність у справах стилю та ергономіки.
 • Звукова глибина:  Технологія OPPO Alive Audio створює тривимірний звук, який дозволяє вам відчувати себе серед музичного простору. Кожна нота, кожен інструмент та голос стають відчутними завдяки відкритій звуковій сцені, створеній цією технологією.
 • Ефективний процесор: OPPO Enco Air3 оснащені процесором HiFi 5 DSP, який вражає своєю продуктивністю. За своєю обчислювальною потужністю він перевершує попередні моделі бренду в 25 разів, а ефективність залишається на 50% вищою за час автономної роботи.
 • Ідеальна аудіосистема: Динаміки з полімерного композиту, неодимові магніти N48 та спеціально розроблена акустична камера забезпечують високоякісний звук із рельєфним басом, м’якими високими частотами та насиченим середнім діапазоном. Це робить ці навушники ідеальними для будь-якого музичного жанру.
 • Новітній Bluetooth: За підтримки протоколу Bluetooth 5.3, ці навушники пропонують стабільне та швидке з’єднання, меншу затримку, підвищену стабільність та дальність дії з’єднання, гарантуючи вам якісний звук без будь-яких перешкод.
 • Подвійне підключення: Можливість з’єднання з двома пристроями одночасно робить перемикання між ними легким та зручним. Так ви можете легко переходити з одного пристрою на інший, не втрачаючи часу на складні налаштування.
 • Ігровий режим: З низькою затримкою 47 мс, ці навушники стають ідеальними для геймінгу та перегляду відео, забезпечуючи синхронізацію звукового та візуального контенту для покращеного ігрового досвіду.
 • Тривалий робочий час: Ви отримаєте до 6 годин відтворення з одного заряду, а разом з зарядним чохлом — до 25 годин. Швидка зарядка за 10 хвилин подарує вам ще 2 години відтворення. Будьте завжди на зв’язку, насолоджуйтеся музикою та грою цілий день, завдяки цим навушникам.

OPPO Enco Air3 Pro

OPPO Enco Air3 Pro мають новий рівень звучання завдяки бамбуковій діафрагмі та адаптивному процесору автоматичного регулювання гучності.

Переваги Бамбукової Діафрагми:

 • Легша на 60%, що забезпечує швидше реагування на зміни звуку.
 • Жорсткіша на 56%, що робить її менш чутливою до деформацій.
 • Еластичніший внутрішній амбушур на 63%, знижуючи рівень шуму.

Стабільне З’єднання та Мінімальна Затримка: Bluetooth 5.3 гарантує стабільне з’єднання та низьку затримку, ідеально для перегляду контенту на Netflix чи YouTube під час подорожей.

Шумозаглушення: За допомогою передової технології активного шумозаглушення (ANC), Enco Air3 Pro забезпечують імерсивне аудіосередовище, роблячи прослуховування музики чи перегляд фільмів приємними навіть у шумних місцях.

Ідеальні Дзвінки та Онлайн-Конференції: Подвійний мікрофон та алгоритм шумозаглушення ШІ гарантують чітку якість голосу під час дзвінків та онлайн-конференцій, навіть в шумних умовах.

Поліпшені Звукові Технології: Golden Sound 2.0, Enco Master та OPPO Alive дозволяють насолоджуватися об’ємним звуком, точним звучанням та переключатися між трьома попередньо встановленими налаштуваннями для різних стилів звучання.

Довга Автономія: Навушники працюють автономно до 30 годин, включаючи використання зарядного кейсу, забезпечуючи енергію для активного дня прослуховування музики чи спілкування.

Особливості:

 • Діафрагма з бамбукового волокна.
 • Hi-Fi Звукова Якість, Сертифікат Gold Label.
 • Шумозаглушення на рівні 49 дБ.
 • Автономність – 30 годин з зарядним кейсом.
 • Протокол Bluetooth 5.3 для швидкої та стабільної передачі.

Підсумок

Огляд моделей навушників OPPO розкриває вражаючий асортимент аудіопродукції, яка об’єднує в собі високу якість звуку, інноваційні технології та стильний дизайн. Від Enco Buds 2 з компактним дизайном і вражаючими характеристиками до Enco X2, що підняли планку звуку за допомогою інноваційних технологій.

Особливу увагу слід приділити Enco Air3 Pro, які представляють справжній прорив в світі аудіотехніки. З бамбуковою діафрагмою, технологією ANC та вишуканим дизайном, вони перетворюють прослуховування музики та спілкування в справжню насолоду. Висока якість гучності, інтелектуальне шумозаглушення та технології звукового вдосконалення роблять їх вражаючим вибором для вимогливих аудіофілів.

У кожній моделі OPPO Enco виявляється поєднання ергономічного дизайну, передових технологій та високоякісного звуку, створюючи повноцінний аудіоекспертний досвід. Цей огляд свідчить про те, що OPPO продовжує займати лідируючу позицію в індустрії, пропонуючи широкий вибір навушників для всіх типів користувачів.

 

Disqus Comments Loading...