Вражаючі дисплеї смартфонів OPPO: висока роздільна здатність та використання AMOLED технології

Опубликовал
OPPO Ukraine

Дисплей є серцем сучасного смартфона, і коли мова йде про вражаючий дисплей, OРРО завжди на передових позиціях. Компанія OРРО використовує завжди технічно досконалі та якісні дисплеї для своїх смартфонів. Однією з ключових характеристик, яка робить дисплеї у смартфонах ОРРО вражаючими, є AMOLED.

AMOLED: Кольори, Контраст, та Енергоефективність

AMOLED (Active Matrix Organic Light Emitting Diode) – це технологія дисплеїв, яка використовує органічні світлодіоди для створення світла та відображення зображень. Ця технологія відрізняється високим контрастом, насиченими кольорами та реалістичними чорними кольорами. У порівнянні з традиційними LCD-дисплеями, AMOLED забезпечує глибший чорний колір, оскільки світлодіоди можуть вимкнутися окремо, що робить кожен піксель незалежним. 

AMOLED-дисплеї мають кілька переваг, включаючи кращу якість зображення, більший контраст, більшу яскравість та менший споживання енергії порівняно зі звичайними LCD-дисплеями. Таким чином, вони дозволяють виробникам смартфонів створювати пристрої з кращими візуальними характеристиками та підвищеною ефективністю батареї. AMOLED-дисплеї також можуть бути згорнутими або згорнутими, що дозволяє розробляти інноваційні смартфони з гнучкими дисплеями.

AMOLED-дисплеї (активні матричні органічні світлодіодні дисплеї) розроблені і виробляються різними компаніями відомими своєю технологічною експертизою в галузі виробництва дисплеїв. Декілька найбільших гравців у цій галузі включають такі компанії:

  • Samsung Display: Компанія Samsung Display є одним з найбільших виробників AMOLED-дисплеїв у світі. Вони постачають свої дисплеї як для власних смартфонів Samsung, так і для інших виробників.
  • LG Display: LG Display також виробляє AMOLED-дисплеї для різних смартфонів та інших пристроїв.
  • BOE Technology: Китайська компанія BOE Technology також відома своєю розробкою AMOLED-дисплеїв.
  • AU Optronics: Ця тайванська компанія спеціалізується на виробництві різних типів дисплеїв, включаючи AMOLED-дисплеї.
  • Sharp: Японська компанія Sharp також виготовляє AMOLED-дисплеї для різних пристроїв.

Компанія ОРРО використовує для виробництва своїх смартфонів найновіші досягнення світових технологій. ОРРО співпрацює з цими компаніями та іншими виробниками дисплеїв, щоб використовувати AMOLED-дисплеї у своїх продуктах. 

Смартфони OРРО з AMOLED-дисплеями ідеальні для тривалого використання і тривалого відтворення мультимедійного контенту. ОРРО надала другого дихання таким дисплеям, роблячи відтінки кольорів більш теплими та зменшуючи навантаження на зір. Наразі такий екран наявний у таких смартфонах ОРРО, як Reno10 5G, Reno10 Pro 5G, А78.

Висока роздільна здатність: деталі, які дійсно вражають

Однією з основних характеристик вражаючого дисплея є висока роздільна здатність. І смартфони OРРО роблять цей параметр дійсно захоплюючим. Висока роздільна здатність дозволяє відтворювати деталі зображень так точно, що ви легко зачаровуєтеся кожним кадром фільму, фотографії або інтерфейсу додатка.

Наприклад, останні представлені на ринку України моделі Reno10 5G чи А78 мають роздільну здатність FHD+ (2412×1080).

FHD+ – це роздільна здатність екрану, яка часто використовується в мобільних пристроях, таких як смартфони і планшети. Роздільна здатність FHD+ становить 2412×1080 пікселів. 

Давайте розглянемо більш докладно, що означає кожна частина цієї роздільної здатності:

  • FHD+: це означає, що екран має роздільну здатність, яка перевершує стандартну FHD роздільну здатність. Стандартна FHD має роздільну здатність 1920×1080 пікселів, тоді як FHD+ зазвичай передбачає додаткові пікселі в горизонтальному напрямку, що робить екран більш широким.
  • 2412×1080 пікселів: це конкретна роздільна здатність FHD+, де 2412 пікселів — це висота екрану, а 1080 пікселів — ширина екрану. Ця роздільна здатність забезпечує відмінну якість зображення, високу чіткість і насичені кольори на екрані пристрою.

Завдяки технології AMOLED та високій роздільній здатності, смартфони OРРО можуть пропонувати захоплюючий імерсивний досвід для гравців, кіноманів та креативних користувачів. Чи це перегляд фільмів високої роздільної здатності, чи редагування фотографій з великою кількістю деталей, Oppo забезпечує найкращий дисплей для вашої потреби.

Підсумок

AMOLED-дисплеї та висока роздільна здатність — це ключові елементи, які вражають користувачів смартфонів OРРО. Вони забезпечують яскраві кольори та чіткість деталей. Такий дисплей впливає на всі аспекти використання смартфону — від перегляду веб-сторінок до гри в ігри та створення контенту.

 

Disqus Comments Loading...