3 січня Intel представить 16 моделей настільних процесорів Core 13-го покоління (Raptor Lake) та материнські плати з чипсетом B760

Опубликовал
Вадим Карпусь

Як повідомляють обізнані джерела, компанія Intel представить решту лінійки процесорів Core 13-го покоління для настільних ПК на виставці CES 2023 – 3 січня. Нагадаємо, наприкінці вересня чипмейкер випустив першу серію процесорів Raptor Lake з розблокованим множником (K-series), а на початку наступного року з’являться і масові моделі.

Як очікується, Intel представить одразу 16 моделей процесорів Core 13-го покоління. Від попередніх версій вони відрізнятимуться не лише заблокованим множником, а й нижчим показником TDP, а також доступнішою ціною. Передбачається, що разом з новими чипами Intel також представить і лінійку плат середнього класу, заснованих на наборі системної логіки B760. Окрім того, очікується, що компанія також запустить серію мобільних процесорів Core 13-го покоління.

Можливі характеристики майбутніх процесорів Intel представлені в наступній таблиці.

Наразі немає точних відомостей про дату презентації флагманського процесора Intel Core i9-13900KS. Очікується, що цей чип, здатний розганятися до частоти 6 ГГц, має бути випущений у першому кварталі наступного року.

Онлайн-курс "Чистий код та патерни проєктування" від robot_dreams.
Прискорюйте й спрощуйте процес розробки.Під менторством лектора з 15-річним досвідом ви навчитеся застосовувати 20+ шаблонів, опануєте рефакторинг і принципи чистого коду.
Детальніше

Джерело: videocardz

Disqus Comments Loading...