Рубрики НовиниСофт

Абоненти «Київстар» в 16 країнах ЄС протягом червня отримають послуги за «домашніми» тарифами, як в Україні

Опубликовал
Вадим Карпусь

Оператор зв’язку «Київстар» повідомив про продовження дії сервісу «Роумінг як дома». Тепер він діятиме протягом всього червня та дозволить абонентам, які знаходяться на території певних країн ЄС, користуватись послугами в роумінгу  за своїми «домашніми» тарифами без плати за роумінг.

Зазначається, що понад 2 млн абонентів «Київстар» вимушені  були шукати притулку від війни за кордоном. Такі абоненти зможуть надалі здійснювати та приймати дзвінки, користуватися інтернетом та іншими послугами. Для цього достатньо сплатити вартість свого тарифу, яка, зазвичай, значно менша вартості послуг місцевих операторів. Тимчасово роумінг для абонентів «Київстар» скасовано в 16 країнах ЄС: Польщі, Німеччині, Чехії, Італії та інших. З повним списком країн та умовами можна ознайомитися за посиланням.

Для абонентів передплати будуть діяти стандартні умови їх тарифу. Якщо абонент користується, наприклад, тарифом ТВІЙ Старт, то за 135 грн він отримає безлімітні дзвінки в мережі «Київстар», 100 хвилин для дзвінків на номери інших операторів в Україні та у країні його перебування, а також 5 ГБ мобільного інтернету. Всі вхідні дзвінки – безлімітні. Абоненти контрактної форми обслуговування отримують додатковий пакет послуг:  500 хвилин для вихідних дзвінків на всі українські номери та номери в країні перебування, 15 ГБ мобільного інтернету, а також 50 SMS. Всі вхідні також безлімітні.

За даними компанії, наразі за кордоном знаходиться понад 2 млн її абонентів, які вимушені були покинути країну через військові дії. З них найбільше – в Польщі, Німеччині та Чехії.

Disqus Comments Loading...