Рубрики НовиниІгри

Activision виправила багаторічну помилку з підбором гравців у старих іграх Call of Duty для Xbox 360 – саме напередодні закриття угоди з Microsoft

Опубликовал
Вадим Карпусь

Activision виправила проблеми із сервером підбору гравців у деяких старих іграх Call of Duty для Xbox 360. Протягом останніх кількох років користувачі скаржилися на проблеми з підбором гравців у таких класичних іграх, як Call of Duty: Black Ops та оригінальній Call of Duty: Modern Warfare 2. Через ці проблеми вони не могли потрапити в лобі багатокористувацьких режимів. Тепер, коли сервери знову працюють належним чином, кількість гравців Call of Duty: Black Ops становить понад 100 тис. осіб.

Однак це зовсім не означає, що гравці дістали з запорошених полиць десятки тисяч старих консолей Xbox 360. Microsoft підтримує зворотну сумісність на Xbox. Завдяки цьому власники Xbox One та Xbox Series S/X можуть грати в ці класичні ігри Call of Duty. Все, що для цього потрібно – просто вставити свій старий диск або встановити цифрову копію гри, і весь прогрес, отриманий понад 10 років тому на Xbox 360, буде збережено, включаючи ранги престижу Call of Duty.

Однак не все так гладко. У користувачів спостерігаються деякі проблеми із затримкою введення на Xbox Series S/X, які емулюють ці старі ігри. Можливо, у майбутньому вони будуть усунуті, враховуючи близьку до завершення покупку корпорацією Microsoft розробника Call of Duty – Activision Blizzard. Зрештою, це не може бути випадковим збігом, що старі ігри Call of Duty раптово отримали виправлення після багатьох років простою – саме в той момент, коли Microsoft готується розмістити ігри Activision у своєму сервісі Xbox Game Pass.

Джерело: The Verge

Disqus Comments Loading...