Android 14 зламала Pixel 6 — користувачі скаржаться на втрату доступу до сховища та негаразди інтерфейсу

Опубликовал
Вадим Карпусь

Деякі користувачі смартфонів Pixel 6 повідомляють про появу дивних проблем після оновлення своїх пристроїв до нової версії ОС Android 14.

Так, в результаті однієї з помилок користувачі втратили доступ до внутрішньої пам’яті пристроїв, що призводить до повної втрати даних. В інших випадках зустрічаються повторювані збої в інтерфейсі лаунчера. Також трапляються проблеми у користувачів, які працюють з кількома обліковими записами на своїх пристроях.

Оновлення Android 14 було офіційно випущено минулого тижня разом з новими смартфонами серії Google Pixel 8. Ця версія ОС пропонує оновлений інтерфейс користувача, додаткові можливості налаштування та інші нововведення. Однак після встановлення оновлення та перезавантаження пристрою деякі користувачі побачили повідомлення про помилку «Сховище заповнено», а інші кажуть, що повністю втратили доступ до внутрішнього сховища пристрою.

Курс English For Tech course від Enlgish4IT.
Лише 7 тижнів по 20-30 хвилин щоденного навчання допоможуть вам подолати комунікативні бар'єри. Отримайте знижку 10% за промокодом ITCENG.
Дійзнайтеся більше

Колеги з ресурсу The Verge спробували відтворити проблему на підручному смартфоні Pixel 6A, створивши новий обліковий запис та встановивши оновлення до Android 14. Втрат доступу до сховища не спостерігалося, але смартфон кілька разів аварійно завершував роботу. Також виникало повідомлення про помилку «Системний інтерфейс користувача не відповідає». Проте проблеми зникали під час перемикання на інший обліковий запис.

Джерело: The Verge

Disqus Comments Loading...