Apple iPhone 15 Pro надходять користувачам з частинками пилу у камері та подряпинами корпусу (фото)

Опубликовал
Андрій Русанов

Титанова рамка Apple iPhone 15 Pro має бути міцнішою і легшою, ніж якби вона була з нержавіючої сталі. Але її міцність підпадає під сумнів одразу після того, як смартфон дістають з коробки: користувачі скаржаться на подряпини та зміщення дисплея, інші повідомляють про частинки пилу в об’єктиві камери iPhone 15 Pro, бульбашки та інші дефекти. Окрім того, існує проблема відбитків на бічних гранях, про яку ми повідомляли раніше.

Новиною поділився інформатор Majin Bu, додаючи до повідомлень в Twitter X фото проблемних апаратів. Частинки пилу знаходяться всередині об’єктива камери, тому його не можна очистити. Крім того, фото свідчать про неякісне встановлення дисплея, а також про подряпини на рамці та навіть на екрані.

Джерело повідомляє, що проблеми з пилом та подряпинами мають моделі iPhone 15 Pro, «призначені для ринків США, Китаю та ЄС». Крім того, інформатор підлив масла у вогонь обговорення відбитків на корпусі, демонструючи порівняння бічних граней iPhone 15 Pro та звичайного iPhone 15 (набагато чистішого) – він запитує, який матеріал обрали б ви?

Всі ці випадки прикро характеризують виробничий процес партнерів компанії, яка вважається лідером галузі та продає смартфони за ціною понад $1000. Наявність пилу може свідчити про недоліки збирання корпусу – у такому разі камери можуть збирати конденсат у холодну погоду.

Джерело: Wccftech

Disqus Comments Loading...