Apple Pencil 3 покоління — позбутися бездротового заряджання заради зниження ціни ($79)

Опубликовал
Юрій Орос

Apple анонсувала свій новий стилус за 79 доларів, чим надала користувачам iPad більше вибору. Доступніший за ціною Apple Pencil 3 підходить для створення нотаток, ескізів, анотацій, ведення журналів тощо.

Пристрій має матове покриття та пласку поверхню, яка магнітом прикріплюється до бокової панелі iPad, а також під’єднується та заряджається за допомогою кабелю USB-C. Новий Apple Pencil працює з усіма моделями iPad, що мають порт USB-C.

Apple Pencil пропонує таку ж точність, затримку та чутливість до нахилу, як у попередніх Apple Pencil (1-го та 2-го поколінь). Стилус працюватиме з такими функціями iPadOS, як Scribble, Quick Note, а також під час спільної роботи з іншими користувачами у Freeform. При використанні з моделями iPad Pro M2 новий Apple Pencil підтримує функцію наведення, що дає змогу користувачам робити ескізи та ілюстрації з більшою точністю.

Зсувний ковпачок відкриває порт USB-C, та дає змогу використовувати кабель USB-C для сполучення та заряджання. Коли новий Apple Pencil прикріплений до iPad магнітом, він переходить у сплячий режим, задля збереження часу роботи на заряді акумулятора.

Курс English For Tech course від Enlgish4IT.
Лише 7 тижнів по 20-30 хвилин щоденного навчання допоможуть вам подолати комунікативні бар'єри. Отримайте знижку 10% за промокодом ITCENG.
Дійзнайтеся більше

Порівнюючи новинку з попередніми поколіннями (середній стовпчик) відмітимо компроміси, на які пішла Apple для зниження вартості. Пристрій позбувся чутливості до тиску, бездротового сполучення та заряджання, а також підтримки жесту подвійний удар (tap).

Apple Pencil почне продаватися на початку листопада за 79 доларів в США. Відзначимо, що перше покоління стилуса продається за 99 доларів, а Apple Pencil (2-го покоління) — 129 доларів.

Disqus Comments Loading...