Apple планує випустити новий iPhone SE у 2025-му — у дизайні iPhone 14 з USB-C

Опубликовал
Юрій Орос

iPhone SE‌ 4, поки відомий під кодовим іменем Ghost, нарешті перейде на дизайн сучасних смартфонів Apple (який розпочався з iPhone X) та базуватиметься на торішньому iPhone 14.

Згідно з даними джерел MacRumors, буде дві основні зміни, що стали частиною лінійки iPhone 15 — кнопку дії, що налаштовується (вона замінила перемикач звуку) та порт USB-C, на який цієї осені перейшли всі смартфони Apple. Третя відмінність стосуватиметься камерного блоку, де розмістять лише одна камера. Ймовірно це буде сенсор на 48 Мп.

Інші нововведення iPhone SE‌ 4 стосовно своїх попередників природно базуватимуться на зміні концепції — пропаде кнопка Touch ID, натомість з’явиться Face ID у відповідному вирізі верхньої частини екрана.

Найімовірніше новий iPhone SE анонсують у 2025-му, принаймні так вважає відомий та обізнаний аналітик техноіндустрії Мін-Чи Куо. Якщо це дійсно буде iPhone 14 із деякими функціями iPhone 15, то Apple потрібен час, щоб наважитися продавати цей смартфон у ціновій категорії 400-500 доларів.

Раніше інформацію про те, що Apple iPhone SE 4 – «похідна iPhone 14» із деякими функціями iPhone 15, вже розповсюджував інсайдер Unknownz21.

Disqus Comments Loading...