Рубрики Новини

Apple скорочує виробництво iPhone 14 Plus на 90% через слабкий попит (через 2 тижні після старту продажів)

Опубликовал
Катерина Даньшина

iPhone 14 Plus підтримав у “непопулярності” свого дешевшого товариша: Apple доручила двом постачальникам скоротити виробництво смартфонів на 90% через два тижні після дебюту телефону.

Згідно з сайтом The Information з посиланням на джерела в ланцюжку постачань, Apple проінструктувала принаймні одного виробника в Китаї негайно припинити виробництво компонентів iPhone 14 Plus, поки група закупівель американської компанії переглядає попит.

Видання також повідомляє, що два інших постачальники Apple у Китаї, які отримують деталі та збирають їх у більші модулі, також скорочують своє виробництво на 70–90%. Кажуть, що ці постачальники є єдиними, хто виробляє конкретний модуль для iPhone.

Рішення Apple вплинуло і на Pegatron, її партнера зі збирання iPhone. The China Times пише, що 12 жовтня компанія оголосила про набір персоналу, але за три дні скасувала своє рішення.

Apple випустила iPhone 14 Plus 7 жовтня, а iPhone 14 – 16 вересня. Раніше повідомлялося, що компанія доручила постачальникам iPhone 14 скоротити виробництво на шість мільйонів одиниць у другій половині 2022 року. Продаж iPhone 14 за перші три дні доступності в Китаї знизилася на 11% в порівнянні з його попередником 2021 року, частково через поточні економічні проблеми в країні. Також надходили повідомлення, що Foxconn скорочує виробництво iPhone 14/Plus на користь моделей Pro.

Попри те, що багато хто з сьогоднішніх споживачів є шанувальниками фаблетів, здається, що платити не менше 899 доларів за 6,7-дюймовий iPhone 14 Plus (коли є можливість отримати iPhone 14 Pro на 100 доларів дорожче або 14 Pro Max за додаткові 200 доларів) – це занадто висока вимога.

У всіх повідомленнях, з усім тим, підкреслюється, що Apple все ж таки випустить iPhone 15 Plus наступного року.

Джерело: Techspot

Disqus Comments Loading...