Apple створює iPhone без рамок: дисплей розробляють Samsung та LG

Опубликовал
Андрей Русанов

За даними інсайдерів, Apple працює над iPhone з безрамковим дисплеєм. Компанія звернулася до Samsung Display та LG з проханням розробити відповідні OLED-екрани.

Щоб позбавити iPhone від рамок, виробники повинні будуть розв’язувати проблеми, пов’язані з технологіями інкапсуляції тонкої плівки (TFE) та камери під екраном (UPC). Крім цього, згадується, що постачальники повинні забезпечити простір для розташування антен смартфона.

У витоку згадується повністю плаский екран, без вигинів з боків. Також Apple наголошує на розробці тонших органічних та неорганічних плівок для захисту начинки пристрою від вологості та кисню.

Онлайн-курс "Арт Менеджер" від Skvot.
Навчіться шукати фінансування та планувати бюджет, керувати командою, запускати артпроєкти та пітчити їх так, щоб великі компанії захотіли колабитися.
Детальніше про курс

Швидше за все, йдеться про повністю безрамковий дизайн – без елементів на екрані. iPhone 15, який скоро з’явиться, з чуток, отримає вужчі рамки, але для повністю безрамного екрана потрібні нові технології. Наприклад, поки нікому не вдалося реалізувати достатньо якісну підекранну камеру.

Те, що два найбільші виробники отримали завдання розробити повністю безрамковий дисплей, не говорить про швидкий вихід якогось пристрою. Але самий можливий факт такого замовлення вже надає надію.

Джерело: Wccftech

Disqus Comments Loading...