Apple трохи оновить 3 моделі iPad на цьому тижні, а «доступна» версія Vision Pro буде не такою вже й дешевою

Опубликовал
Вадим Карпусь

Як повідомляють обізнані джерела, цього тижня Apple має намір анонсувати оновлені версії планшетів iPad. Очікується, що Apple оголосить про покращення характеристик трьох пристроїв: базової моделі iPad, iPad Air та iPad Mini. Марк Гурман не чекає будь-яких значних оновлень, але згадав, що Apple має у розробці версії iPad з новими чипами.

Повідомляється, що Apple обмежиться пресрелізом, а не проводитиме презентацію. Компанія оголосить, що iPad Air та iPad mini будуть оснащені процесорами M2 та A16 Bionic відповідно. Також оновленню підлягає контролер дисплея iPad Mini, щоб розв’язати проблеми із прокручуванням зображення. Інших значних змін не очікується.

Разом з тим Марк Гурман поділився деякими відомостями про майбутню «доступнішу» версію гарнітури доповненої реальності Apple Vision Pro. Він стверджує, що компанія «ймовірно» відмовиться від зовнішнього дисплея, щоб досягти обговорюваної всередині ціни між $1500 і $2500. При цьому більш доступна версія, ймовірно, працюватиме на чипі рівня iPhone, матиме менше камер і внутрішні дисплеї з меншою роздільною здатністю.

Відмова від зовнішнього дисплея означає, що Apple обмежить одну з основних функцій Vision Pro – EyeSight – тільки для дорожчої версії. EyeSight дозволяє бачити зображення очей користувача, щоб він міг «дивитися» на співрозмовників. Також поки немає відомостей про те, ближче до якого боку цінового діапазону $1500-2500 виявиться вартість фінальної «доступної» версії Vision Pro.

Онлайн-курс "Тестування API" від robot_dreams.
Навчіться працювати з API на просунутому рівні та проводити навантажувальні тестування, щоб виявляти потенційні проблеми на ранніх етапах розробки.
Програма курсу і реєстрація

Джерело: The Verge 1, 2

Disqus Comments Loading...