Apple Watch Ultra 2023 отримають потужніший процесор та новий колір – Марк Гурман

Опубликовал
Андрій Русанов

Марк Гурман з Bloomberg поділився інсайдерськими подробицями про лінійку Apple Watch 2023 року. За його словами, цього року буде випущено 41-мм і 45-мм моделі Series 9, а також Apple Watch Ultra другого покоління. Не вийдуть найближчим часом Apple Watch SE – ця лінійка із дворічним циклом оновиться лише у 2024 році.

Всі моделі цього 2023 отримають значний приріст продуктивності завдяки новому процесору S9. Подібне трапиться вперше після запуску чипа S6 у годинниках Series 6 (2020) – тоді Apple Watch одержали відчутний приріст швидкості роботи. Новий процесор прискорить запуск програм та анімацій.

Двоядерний процесор S6 – версія чіпа A13 Bionic, оптимізована для годинника. Чи піде Apple тим же шляхом цього року або розвиватиме окрему лінійку процесорів для годинника – інформації поки що немає. Як і про характеристики майбутнього чипа.

Також дизайнери Apple обговорювали ще один колір Watch Ultra – темний титан. Ця версія корпусу була скасована минулого року, але цього має всі шанси з’явитися. Підтвердження чи спростування цієї новини ми дізнаємося найшвидше – Watch Ultra вийдуть першими в лінійці. Їхня ціна невідома, але під час попередньої зміни процесора у годинниках Apple їхня вартість не зросла.

Онлайн-курс "Створення текстів" від Skvot.
Великий практичний курс для розвитку скілів письма та створення історій, які хочеться перечитувати Результат курсу — портфоліо з 9 робіт та готовність братися за тексти будь-яких форматів.
Детальніше про курс

Джерело Bloomberg

Disqus Comments Loading...