Apple Watch X – Марк Гурман розповів про ювілейне покоління розумного годинника

Опубликовал
Андрій Русанов

Apple Watch 9, які вийдуть цієї осені, отримають небагато змін. За словами Марка Гурмана, масштабнішим стане оновлення лінійки в ювілейному для неї 2024 році – Apple Watch X.

На відміну від iPhone, щорічні зміни Apple Watch незначні. Основним покращенням Watch Series 8 2022 року став датчик температури. Роком раніше годинник отримав більший дисплей. У 2021 році Apple Watch Series 6 отримали швидший чип та датчик кисню у крові.

Компанія планує випустити Apple Watch X, щоб відзначити десяту річницю пристрою та готує масштабне оновлення. Попередньо відомо, що Apple планує випустити Watch X у 2024 або 2025 році.

Дизайнери компанії працюють над тонкішим корпусом та вивчають можливість зміни способу кріплення ремінців до годинника. Учасники розробки зазначають, що наявні кріплення займають багато місця, яке можна використати для збільшення місткості батареї або розміщення інших компонентів. Наразі ведуться дослідження магнітного кріплення ремінця.

Курс Frontend розробки від Mate academy.
Front-end розробник одна з найзатребуваніших професій на IT ринку. У Mate academy ми навчимо вас розробляти візуально привабливі та зручні інтерфейси. Після курсу ви зможете створювати вебсайти і застосунки, що вразять і користувачів, і роботодавців.
Дізнатися більше про курс

Відомо про використання дисплея microLED з кращим відображенням кольорів та чіткістю. Ще одним нововведенням стане технологія виміру артеріального тиску. Отримані відомості досить ранні, протягом року або більше до релізу Apple Watch X плани розробників можуть змінитися.

Джерело: Bloomberg

Disqus Comments Loading...