Рубрики НовиниСофт

Бета-версія Android 14 QPR1 зламала Google Wallet на смартфонах Pixel

Опубликовал
Андрій Русанов

Користувачі смартфонів Google Pixel, котрі встановили бета-версію ОС Android 14 QPR1, зіткнулися з неможливістю сплати за допомогою NFC та додавання нових карток у Google Wallet – функція не працює. Тим, хто активно користується NFC, краще утриматися від оновлення.

Оплата товарів та послуг через NFC давно стала невіддільною частиною повсякденного життя. Багато людей навіть не мають фізичних банківських карток, або не користуються ними. Втрата можливості користування NFC може створити відчутні проблеми, деякі користувачі вже стикнулися з ними після оновлення до Android 14 QPR1 Beta 1.

Після запуску програми Google Wallet на смартфонах Google Pixel з’являється спливне вікно, яке інформує, що пристрій не відповідає вимогам безпеки, і що оплата за допомогою смартфона не працює. Така ж помилка виникає й у спробі додати нову банківську картку.

При цьому Wallet не видаляє додані у програму картки та не вказує на їхню непрацездатність. Але практично платежі не працюють і додати нову картку теж не вдається.

Встановлення попередніх тестових версій програмного забезпечення смартфона або отримання root часто призводять до втрати можливості користуватися платежами NFC – система більше не вважається безпечною. Зазвичай бета-версії Android від Google для смартфонів Pixel не мають такої проблеми, але не цього разу.

 

Джерело: 9to5google

Disqus Comments Loading...