Bloomberg: Apple планує зробити iPad більше схожим на MacBook, ніж на iPhone

Опубликовал
Вадим Карпусь

Як заявляють обізнані джерела, наступного тижня під час проведення конференції Worldwide Developers Conference компанія Apple анонсує суттєві зміни у ПЗ iPad. Ці нововведення є частиною прагнення зробити пристрій більш схожим на ноутбук, а не смартфон.

Наступна версія iPadOS 16 матиме перероблений багатозадачний інтерфейс, який спрощує перегляд відкритих програм та перемикання між задачами. ОС також дозволить користувачам змінювати розмір вікон програм та додасть нові способи одночасної роботи з декількома програмами. Нині користувачі iPad можуть або запускати програми у повноекранному режимі, як на iPhone, або запускати дві програми одночасно. Також є можливість додавати зменшену версію третьої програми збоку.

На iPad припадає близько 9% річних продажів Apple, і останніми роками цей показник збільшився. Але професійні користувачі планшета вимагали інтерфейсу, який більше схожий на роботу з ноутбуком. Апаратна платформа iPad тепер включає той самий чіп M1, що і деякі ноутбуки Apple. Вона забезпечує високий рівень продуктивності.

На WDC очікується анонс оновлень й інших програмних платформ Apple. Наприклад, iOS 16, ймовірно, отримає новий екран блокування з віджетами, оновлений додаток Health та нові функції Messages. Також з’являться перероблені програми для macOS, у тому числі оновлення Системних установок. Для Apple Watch компанія планує змінити циферблати, системну навігацію та кілька програм, включаючи оновлення функцій відстеження фізичної активності. Окрім того, очікується поява режиму з низьким енергоспоживанням.

Воркшоп "PR + AI: Рисерч, Креатив, Контент" від Skvot.
Навчіться адаптувати потенціал АІ під задачі піарника. Корисні тулзи, яким можна делегувати рутину, генерувати свіжі ідеї для контенту і піар-стратегій.
Дізнатись більше

Джерело: Bloomberg

Disqus Comments Loading...