CD Projekt RED анонсувала нову гру по «Відьмаку» — вона розробляється на рушії Unreal Engine 5

CD Projekt Red оголосила, що працює над наступною частиною серії відеоігор зі всесвіту «Відьмака». Це початок нової саги в рамках франшизи, яка також знаменує собою технологічну співпрацю з Epic Games — творцями рушія Unreal Engine 5, на якому і буде зроблено гру, оскільки CD Projekt RED відмовиться від свого пропрієтарного движка REDengine (на ньому зроблено Cyberpunk 2077, і він використовується для розробки майбутнього розширення для цієї гри).

Це перше офіційне підтвердження того, що в рамках серії «Відьмак» розробляється ще одна повноцінна однокористувальницька рольова гра. Остання частина, «Відьмак 3: Дикий гін», вийшла у 2015 році та зібрала, загалом понад 250 нагород.

«Ми раді повідомити, що наступна частина серії відеоігор «Відьмак» (The Witcher) в даний час знаходиться в розробці, започаткувавши нову сагу франшизи», — говорить офіційне повідомлення CD Projekt RED.

Жодних додаткових подробиць про майбутню гру польська студія не повідомила. CD Projekt Red також оголосила, що Unreal Engine 5 використовуватиметься у всіх майбутніх студійних проектах у рамках довгострокового стратегічного партнерства з Epic Games.

Ще в 2020 році, напередодні виходу Cyberpunk 2077, CD Projekt Red анонсувала роботу над RPG AAA-класу зі всесвіту «Відьмака». Проектом мала зайнятися невелика внутрішня команда студії. Розробка розрахована на 4-5 років. Отже, реліз планується на 2024 рік.

Disqus Comments Loading...