Рубрики Новини

CEO Patreon: компанія продовжить працювати в росії та підтримувати авторів із цієї країни (раніше Patreon заблокував сторінку фонду «Повернись живим»)

Опубликовал
Вадим Карпусь

Після віроломного нападу росії на Україну багато західних урядів та компаній ввели санкції проти країни-агресора та припинили операційну діяльність у ній. Але генеральний директор Patreon Джек Конте пішов іншим шляхом. Він вирішив і надалі працювати в росії, продовжуючи надавати фінансову підтримку агресору.

Конте заявив, що не хоче карати творців контенту за політичне рішення, де вони не мають права голосу.

«Я не думаю, що окремі автори мають платити за провини свого авторитарного лідера. Я не хочу перекладати це на творчих людей», – сказав Конте. «Вони можуть не погоджуватися з війною, і я не хочу карати їх за їхнє географічне положення».

Слід зазначити, що позиція Джека Конте має вкрай вибірковий характер. Зараз він відмовляється припиняти роботу в росії, щоб не карати творчих людей. Але вже другого дня війни сервіс Patreon заблокував сторінку українського благодійного фонду «Повернись живим».

Конте визнав, що його рішення продовжувати працювати в росії може бути скоріше символічним, ніж практичним. Більшість американських банків та фінансових компаній припинили надавати послуги в росії, тому багатьох авторів обмеження все одно торкнулися.

З урахуванням такої позиції керівництва сервісу Patreon деякі українські блогери та автори контенту почали переходити на конкурентну платформу Buy Me a Coffee.

Джерело: businessinsider

Disqus Comments Loading...