Рубрики НовиниІгри

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty ─ трейлер до релізу. На YouTube вже є повне проходження на 11 годин

Опубликовал
Вадим Карпусь

Крім кінематографічного трейлера Cyberpunk 2077: Phantom Liberty розробники з CD Projekt Red опублікували релізний трейлер майбутнього доповнення.

Нове відео переважно складається з геймплейних фрагментів. Воно містить сцени стрілянини, вибухів, погонь, а також старих та нових персонажів, включаючи Соломона Ріда, Сонг Со Мі та Президента НСША. У трейлері також можна бачити нові ігрові локації – Псарню. Відеоряд супроводжується драматичною музикою.

Вихід доповнення Cyberpunk 2077: Phantom Liberty заплановано вже на завтра – 26 вересня. Поринути в оновлений ігровий світ Найт-Сіті зможуть власники ПК, Xbox Series та PlayStation 5.

А для тих, кому вже не терпиться (або немає оригінальної гри) є можливість достроково переглянути проходження Cyberpunk 2077: Phantom Liberty в YouTube. Відповідне відео тривалістю майже 11 годин з’явилося на каналі GamersPrey. Проходження записано з англійської версії гри в роздільній здатності 4K і не містить коментарів автора.

Наразі вже доступне попереднє завантаження Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Доступ відкриється 26 вересня о 02:00 за київським часом на ПК, тоді як власники консолей зможуть почати грати на дві години раніше — о 00:00 за київським часом.

Disqus Comments Loading...