Рубрики НовиниКіно

«Дім дракона» отримає другий сезон на початку літа 2024 – пресі показали трейлер

Опубликовал
Андрей Русанов

Прем’єра другого сезону серіалу «Дім дракона» відбудеться на початку літа 2024 року на HBO, оголосив керівник мережі Кейсі Блойс під час пресконференції в Нью-Йорку. На медіапрезентації перший трейлер другого сезону показали виключно журналістам, але подробиці про зміст відзнятого матеріалу залишили під ембарго. «Дім дракона» знову з’явиться на екранах на початку літа 2024 року.

«Дім Дракона» розгортається за 200 років до подій оригінального серіалу «Гра престолів», який заснований на серії книг Джорджа Р. Р. Мартіна. Він розповідає про династію Таргарієнів у Вестеросі після об’єднання Семи Королівств.

Перший сезон із 10 серій «Дому Дракона» виходив в ефір з 21 серпня по 23 жовтня 2022 року. Його було продовжено на 2 сезон лише через тиждень після прем’єри серіалу, який отримав рекордні рейтинги для HBO.

Онлайн-курс Product Management in IT від Web Academy.
Пройдіть повний цикл створення продукту — від генерації та валідації продуктової проблеми до аналізу користувачів, метрик і створення завдань для розробників. Знижка у розмірі 10% доступна при використанні промокоду "ITC".
Інформація про курс

Warner Bros розпочала знімання 2 сезону «Дому Дракона» 11 квітня. На процес не вплинули страйк Гільдії сценаристів (який розпочався 2 травня і тривав до 27 вересня) і страйк SAG-AFTRA (який почався 14 липня), оскільки сценарії були завершені до початку фільмування. Сценаристи не працювали над «Домом дракона» під час страйку, хоча шоураннер Раян Кондал залишився на знімальному майданчику як продюсер. Крім того, актори серіалу мають контракт із UK Guild Equity, а не SAG-AFTRA.

У другому сезоні приквелу «Гри престолів» зіграли Метт Сміт, Олівія Кук, Емма Д’Арсі, Єва Бест, Стів Туссен, Фаб’єн Франкель, Юен Мітчелл, Том Глінн-Карні, Соноя Мізуно та Ріс Іфанс. Серед інших акторів першого сезону, які повернуться, є Гаррі Коллетт, Бетані Антонія, Фібі Кемпбелл, Фіа Сабан, Джефферсон Холл та Меттью Нідхем.

Гейл Ранкін у ролі Еліс Ріверс, Саймон Рассел Біл у ролі сера Саймона Стронга, Фредді Фокс у ролі сера Гвейна Хайтауера та Абубакар Салім у ролі Алін з Халла приєднаються до «Дому Дракона» у другому сезоні.

Також Кейсі Блойс повідомив, що знімання спін-оффу «Гри престолів», серіалу «Лицар семи королівств» почнуться наступної весни – очікується, що на той час страйк SAG-AFTRA закінчиться. Дія серіалу «Лицар семи королівств» розгортається за століття до подій «Гри престолів» навколо сера Дункана Високого та його зброєносця Егга.

Джерело: Variety

Disqus Comments Loading...