Джек Дорсі та Jay-Z створили Біткойн-академію для навчання криптовалютам незаможних верств населення

Співзасновник Twitter та генеральний директор Block Джек Дорсі об’єднав зусилля з музикантом Jay-Z (Шон Картер) для запуску Біткойн-академії (The Bitcoin Academy) у Marcy Houses. Це комплекс державного житла в Брукліні, Нью-Йорк, де виріс Jay-Z.

Ініціатива спрямована на надання фінансової освіти з упором на Біткойн як шлях до фінансової свободи. В рамках The Bitcoin Academy пропонуються безкоштовні очні та онлайн-заняття, що проводяться Ламаром Вілсоном (керує контентним сайтом Black Bitcoin Billionaire) та Наджа Дж. Робертс (засновник та генеральний директор простору для проведення заходів та освіти Crypto Blockchain Plug). Навчання проходитиме двічі на тиждень з кінця червня до вересня. При цьому учасникам програми будуть надані смартфони, пристрої MiFi та річний тарифний план. Крім того, передбачено навіть програму вихідного дня для дітей.

«Проста мета — надати людям інструменти для здобуття незалежності для себе, а потім і для спільноти навколо них», – написав Jay-Z у Twitter.

Біткойн-академія фінансується рахунок особистих вкладів Дорси та Jay-Z. Представник The Bitcoin Academy повідомив, що учасникам буде надано невелику кількість біткойнів, але проєкт призначений для навчання. Характер програми залежатиме від того, хто зареєструється в ній (наприклад, заняття можуть проводитись іспанською мовою). В рамках курсу розповідатимуть основи того, що таке криптовалюта, як працює блокчейн та як виявити шахрайство.

Джерело: techcrunch

Disqus Comments Loading...