ESR випустила першу сертифіковану Apple зарядну станцію «6-в-1»: MagSafe Fast Charging та 100-Вт GaN за $155

Опубликовал
Юрій Орос

Однією з переваг використання екосистеми Apple є зручна синхронізація між різними пристроями, проте їхнє заряджання може стати кошмаром фанатів ідеального кабель-менеджменту.

Для допомоги з організацією простору компанія ESR запропонувала на Kickstarter пристрій, який зможе заряджати до 6 пристроїв Apple (не лише) одночасно. Головна особливість — це перша сертифікована каліфорнійською компанією зарядна станція такого плану.

ESR MagSafe 6-in-1 Charger є підставкою для Apple Watch, iPhone та AirPods, за допомогою двох портів USB-C можна заряджати MacBook та iPad, а ще один USB-A — для трекпаду, миші чи чогось іще.

Онлайн-курс "Лідогенерація у B2B" від Laba.
Де шукати нових клієнтів, щоб збільшити дохід компанії та які інструменти лідогенерації застосовувати? Розбираємо покроково та комплексно.
Дізнатись більше про курс

Заявлено технології, які сприятимуть більшій швидкості заряджання за меншого зношування акумуляторів. Технологія GaN (на основі галій-нітридних напівпровідників) дасть змогу заряджатися з потужністю до 100 Вт, які будуть розподілені між усіма споживачами. Якщо всі порти зайняті, функція smart power distribution розподілить потужність між пристроями, які цього потребують першочергово.

Майданчик для заряджання iPhone оснащено охолодженням CryoBoost, яке має зменшувати температуру акумулятора та обмотки бездротового заряджання, що має запобігти їхній деградації якомога довше.

Наразі пристрій продається на Kickstarter за 155 доларів. За словами виробника — це дешевше, ніж купувати кожен зарядний пристрій окремо — це обійдеться у 204 долари.

Початок продажів — жовтень 2023 року.

Disqus Comments Loading...