Рубрики Новини

Еван Бласс показав рендер смартгодинника Google Pixel Watch (Rohan), його анонс не за горами

Опубликовал
Максим Григор'єв

Відомий автор витоків Еван Бласс (Evan Blass) опублікував неофіційний рендер першого власного пристрою WearOS від Google.

Судячи з зображення, годинник отримає круглий циферблат і кругове колесо праворуч. Рендер збігається із попередніми витоками: той самий дизайн та значки на екрані. На доступній фотографії навіть Видно іконку з серцем, що підкреслює інтеграцію з Fitbit, який став частиною Google 2021 року.

Дизайн здебільшого відповідає опублікованим раніше рендер-зображенням Джона Проссера та Яна Зелбо. На них можна краще розглянути решту розумних годинників. Google робить ставку на тонкий алюмінієвий корпус та фірмові браслети, а Pixel Watch у стандартній комплектації йдуть зі спортивним браслетом.

Практичний інтенсивний курс з дизайну - Design Booster від Powercode academy.
Навчіться дизайну з нуля за 3 місяці і заробляйте перші $1000, навіть якщо ви не маєте креативного мислення, смаку або вміння малювати. Отримайте практичні навички, необхідні для успішної кар'єри в дизайні.
Зарееструватися

Бласс зазначає, що вихід годинника не за горами. Google вже оновив свій інтернет-магазин, щоб підготуватись до випуску, а партнери компанії вже готують промоматеріали для старту продажів.

Як припускає Бласс, анонс годинника можна очікувати найближчими днями або тижнями.

Disqus Comments Loading...