Голова правління OpenAI та три провідних дослідники ШІ йдуть з компанії услід за Альтманом

Опубликовал
Андрей Русанов

Три старших дослідники OpenAI, Якуб Пахоцкі, Олександр Мадрі та Шимон Сідор повідомили своїм колегам, що подали у відставку. Правління компанії у п’ятницю звільнило CEO OpenAI Сема Альтмана – для багатьох він уособлював технологію генеративного штучного інтелекту. Новина викликала шок у технологічній індустрії.

Повідомляється, що Якуб Пахоцкі, який працював директором з досліджень компанії, Олександр Мадрі, керівник групи з оцінки потенційних ризиків ШІ, та Шимон Сідор, дослідник OpenAI протягом семи років, залишили свої посади.

Інший співзасновник і топменеджер OpenAI, Грег Брокман, голова правління, піде з цієї посади, але мав залишитися в компанії на посаді президента. Але пізніше в X Twitter Брокман повідомив, що звільняється.

В іншій публікації Брокман розповів, що Альтмана попросили приєднатися до відеозустрічі опівдні в п’ятницю з членами правління компанії, за винятком Брокмана, під час якої співзасновник OpenAI та головний науковий співробітник Ілля Суцкевер повідомив Альтману, що його звільняють.

Основи Python для школярів від Ithillel.
Відкрийте для вашої дитини захопливий світ програмування з нашим онлайн-курсом "Програмування Python для школярів". Ми вивчимо основи програмування на прикладі мови Python, надаючи зрозумілі пояснення та цікаві практичні завдання.
Зареєструватися

«Ми з Семом шоковані та засмучені тим, що сьогодні зробила правління», — написав Брокман, додавши, що його повідомили про його усунення з правління під час окремої розмови з Сацкевером через деякий час.

В OpenAI відмовилися відповідати на запитання про причини звільнення Альтмана. У заяві компанії йдеться, що його поведінка перешкоджає правлінню виконувати свої обов’язки.

Сем Альтман опублікував наступне повідомлення: «Мені сподобався час, проведений в OpenAI. Це змінило мене особисто і, сподіваюся, трохи змінило світ. Найбільше мені подобалося працювати з такими талановитими людьми. Про те, що буде далі, можна буде сказати пізніше».

Правління OpenAI складається з головного наукового співробітника OpenAI Іллі Суцкевера та трьох людей, що не працюють у компанії: CEO Quora Адама Д’Анджело, технічного підприємця Таші МакКолі та Хелен Тонер з Джорджтаунського центру безпеки та нових технологій.

Джерела: The Information, Hindustan Times

Disqus Comments Loading...