Рубрики Новини

Головну роль у приквелі «Голодних ігор» — «Баладі про співочих пташок і змій» — зіграє Рейчел Зеглер («Вестсайдська історія», «Білосніжка»)

Опубликовал
Тетяна Нечет

Рейчел Зеглер і Том Бліт стануть головними героями наступного фільму про «Голодні ігри» — приквела під назвою «Балада про співочих пташок і змій». У картині розповідається про молодого Коріолана Сноу (Том Бліт), який стане наставником Люсі Грей Бейрд (Рейчел Зеглер) у ході 10-х Голодних ігор.

Картину зніме режисер оригінальної франшизи Френсіс Лоренс. Він також працював над фільмами «Костянтин: Король темряви», «Я — легенда» та «Води слонам!». Фільмуванням візьметься студія Lionsgate, пише Deadline.

Продюсерами «Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій» виступлять Сюзанна Коллінз (автор оригінального роману), Тім Пален, Джим Міллер, Бред Сімпсон та Ніна Джейкобсон. Сценарист — Майкл Лесслі («Макбет»).

Зеглер отримала премію «Золотий глобус» за найкращу жіночу роль — Марії у «Вестсайдській історії» Стівена Спілберга. Наступного разу вона з’явиться на великих екранах у «Шазам! Лють богів» разом з Закарі Леві, Хелен Міррен та Люсі Лью у грудні.

Онлайн-курс "2D Animation" від Skvot.
Покроково та з фідбеком від лекторки увійдіть у 2D-анімацію через вивчення софтів, інструментів та створення кейсу у портфоліо.
Програма курсу та реєстрація

Приквел вийде на екрани 17 листопада 2023 року. Вся франшиза «Голодні ігри» зібрала у світовому прокаті понад 3 мільярди доларів.

Disqus Comments Loading...