Рубрики НовиниСофт

Google готує оновлення функції Nearby Share (аналог Apple AirDrop) для обміну файлами між пристроями

Опубликовал
Максим Григор'єв

Функція Nearby Share, яка була представлена ​​у 2020 році, мала стати аналогом AirDrop для Android. Але вона виявилася не такою зручною, як хотілося б. Тому Google вирішив покращити потрібний інструмент обміну файлами між смартфонами. Нова функція, що отримала назву Self Share, тестувалася із січня, і вже додана до останньої версії Google Play Service.

За словами тестувальників, Self Share зможе передавати файли між пристроями з одним обліковим записом Google без попереднього схвалення обміну. У розділі «Обмін з оточенням» з’явиться новий пункт «Ваші пристрої». За таким же принципом працює AirDrop в екосистемі Apple.

Зараз для обміну файлами на Android з одним обліковим записом необхідно підтверджувати доступ на пристрої-одержувачі. Такий захід здається занадто складним, що заважає безшовному обміну файлами.

Онлайн курс з промт інжинірингу та ефективної роботи з ШІ від Powercode academy.
Курс-інтенсив для отримання навичок роботи з ChatGPT та іншими інструментами ШІ для професійних та особистих задач, котрі допоможуть як новачку, так і професіоналу.
Записатися на курс

За допомогою Self Share можна відправляти не тільки файли та фотографії, але й обмінюватись встановленими програмами з іншими пристроями на Android.

Офіційно оновлену функцію Nearby Share можуть надати вже на конференції Google I/O 2022 у червні.

Disqus Comments Loading...