Рубрики НовиниСофт

Google оновлює логотип Android вперше з 2019 року — 3D-голова робота та велика «A» у назві

Опубликовал
Андрій Русанов

Google підтвердив ресурсу 9TO5google новий логотип операційної системи Android. Він складається з об’ємної голови зеленого робота та зміненого напису «Android» новим шрифтом, з дуже високою «A». Компанія обіцяє більше подробиць незабаром.

«Ми демонструємо деякі елементи нашого нового фірмового стилю на різних поверхнях, у тому числі на нашому стенді на виставці CES на початку цього року та в інших матеріалах кампанії, таких як цифрова та банерна реклама. Найближчими місяцями у нас буде чим поділитися».

Голова робота раніше фігурувала в оформленні операційної системи, але тепер вона, схоже, залишилася без тіла та набула об’єму. У 2023 році елементи нового стилю Android поступово проникали у реальність. Різні виконання 3D-голови можна було побачити на виставці CES 2023: поряд з маленькою «a», але в різних фактурах: у навушниках, зі стрічкою на лобі або у вигляді автомобільної покришки.

Об’ємні голови потрапили й у презентацію Google, на якій компанія назвала Android найвиразнішою ОС.

Написання назви з великої літери у логотипі – справжня революція для Android. Раніше дизайнери ОС дотримувалися виключно маленьких літер, це пройшло через усі зміни шрифтів. Інші літери теж мають інший вигляд: привертають увагу заокруглені «n» та «r». Логотип з великою «A» вперше з’явився в рекламі Android, яка розповідає про програми для смартфонів Samsung Galaxy S23 Ultra та Flip 4.

Імовірно, новий логотип з’явиться на екрані завантаження всіх пристроїв Android. Логічним був би запуск поновлення разом з Android 14 наприкінці цього року.

 

Disqus Comments Loading...