Рубрики НовиниСофт

Google організує для українців (які переїхали до Польщі) безплатні онлайн-курси з маркетингу [Як записатися]

Опубликовал
Володимир Скрипін

Google відкриває запис на програму «Уміння й навички для майбутнього» — безплатний курс у сфері онлайн-маркетингу, який допоможе українцям здобути нові вміння й навички, щоб знайти роботу. На жаль, однією з обов’язкових умов для участі в курсі є легальне проживання в Польщі.

Для кого призначений курс?

Курс проводитиметься в онлайн-форматі, зокрема й українською мовою, що дозволить брати в ньому участь з будь-якого місця і в будь-який час.

Програма «Уміння й навички для майбутнього» розрахована на людей віком від 18 до 30 років, які хочуть здобути цифрові вміння й навички, які цінуються на ринку праці. У навчальному курсі можуть взяти участь особи, які приїжджають з України до Польщі, незалежно від наявного професійного досвіду, завдяки спеціально опрацьованому варіанту програми українською мовою.

Онлайн-курс "AWS для початківців" від robot_dreams.
Навчіться працювати з cloud-native системами та побудуйте власний застосунок для зберігання даних у системі AWS.Досвід і фідбек від Fullstack Developer in Amazon.
Детальніше про курс

Для чого це все?

Нові цифрові навички — це не лише шанс працевлаштуватися в Польщі, а й можливість допомогти українським компаніям і відбудувати українську економіку після закінчення війни.

Що я можу дізнатися нового?

Програма курсу складається з:
  • 50 годин навчальних матеріалів;
  • доступу до понад 30 тренерів (експертів компанії Google, Варшавської школи економіки (SGH) і практиків ринку);
  • доступу до активної спільноти учасників і тренерів.

У межах 8-тижневого, безплатного навчання у формі онлайн-курсу можна отримати знання і вміння у сфері онлайн-маркетингу, ведення бізнесу в мережі, аналітики даних і хмарних інструментів. Учасники детально ознайомляться з шістьма тематичними блоками:

  • основи менеджменту і бізнесу;
  • основи онлайн-маркетингу;
  • використання даних в оптимізації бізнесу;
  • перфоманс-маркетинг на практиці;
  • технологічні аспекти ведення бізнесу в мережі;
  • хмарні інструменти в бізнесі і маркетингу.

Яка вартість навчання?

Курс повністю безплатний і нагадуватиме інтенсивну програму післядипломного навчання — він повністю зосереджуватиметься на практичних знаннях. Учасники не лише зможуть поєднувати участь у курсі з домашніми обов’язками, вихованням дітей або іншою роботою, а й самі вирішуватимуть, коли вчитися і закінчувати курс — усе це завдяки онлайн-формату навчання.

Як зареєструватися?

Програма «Уміння й навички для майбутнього» почнеться 16 травня 2022 року. Запис триває до 13 травня 2022 року, але кількість місць обмежена. Запис триватиме до 13 травня, подати заявку можна за посиланням.

Наприкінці березня Google виділив $5 млн грантів для підтримки українських стартапів.

Disqus Comments Loading...