Google представила ноутбуки Chromebook Plus від $399 — аналог Intel Evo з акцентом на ШІ

Опубликовал
Юрій Орос

Google представила Chromebook Plus — нову категорію, яка має допомогти покупцям знайти Chromebook вищого рівня серед моделей виробників-партнерів, як-от Acer, HP, Lenovo та ASUS. Схоже на програму Intel Evo для ПК на Windows.

Ідея в тому, що навіть не знайомий зі специфікаціями покупець може побачити етикетку Chromebook Plus й розуміти, що Google позначає його якісним продуктом. Обіцяють «подвійну продуктивність», безпеку, вбудовані програми Google і потужні можливості ШІ за ціною від 399 доларів.

Користувачі зможуть використовувати хмарні версії Google Photos Magic Eraser і Adobe Photoshop. Для цього Chromebook Plus різних виробників мають відповідати таким специфікаціям.

  • Процесор: Intel Core i3 (12-го покоління), або AMD Ryzen 3 7000 або вище
  • ОЗП: 8 ГБ і більше
  • Накопичувач: 128+ ГБ
  • Веб-камера: 1080p+ із функцією тимчасового шумозаглушення
  • Дисплей: Full HD IPS або кращий

Онлайн-курс "Нотації BPMN" від Laba.
Опануйте мову BPMN для візуалізації бізнес-процесів, щоб впорядкувати хаос у них.Після курсу ви точно знатимете, що саме обрати для розв’язання завдань вашого бізнесу.
Дізнатись більше

 

Представник Google повідомив, що пристрої з маркуванням Chromebook Plus повинні працювати до 10 годин на одному заряді акумулятора. Acer, ASUS, HP і Lenovo вже показали по два таких пристрої.

Найцікавішими щодо ціни є Acer Chromebook Plus 515 та 514. Їхні базові версії з процесорами Intel Core або AMD Ryzen почнуть продаватися 8 жовтня за ціною від 399,99 долара.

Chromebook, які отримають сертифікат Plus, матимуть доступ до кількох ексклюзивних функцій зі штучним інтелектом. Серед них — стиральна гумка в Google Фото (яка може автоматично видаляти фонові елементи), покращення освітлення та шумозаглушення у відеоконференціях, а також автономна синхронізація файлів (яка автоматично завантажує файли з Drive на пристрій).

Минулого року ці ж фігуранти вже пропонували нову категорію — ігрових хромбуків зі встановленим сервісом NVIDIA GeForce Now.

Disqus Comments Loading...