Рубрики НовиниСофт

Google припинив підтримку Android 4.4 KitKat через 10 років після релізу

Опубликовал
Андрій Русанов

Google більше не випускатиме оновлень власних сервісів для Android 4.4 KitKat після серпня 2023 року. KitKat була запущена у 2013 році та користувався підтримкою Google майже 10 років.

За даними Google, зараз на Android 4.4 працює менше ніж 1% активних пристроїв. Продовження підтримки застарілої ОС не принесе суттєвої вигоди користувачам та розробникам. Сервіси Play приносять на пристрої нові функції та оновлення програм Google незалежно від оновлень ОС. Випуски сервісів Play після версії 23.30.99 не працюватимуть на пристроях під керуванням Android 4.4.

KitKat був одним із ключових випусків Android. У ньому були представлені важливі функції: імерсивний повноекранний режим, інтеграція з хмарним друком та Google Now на домашньому екрані. Припинення підтримки старих версій ОС дозволяє швидше розвивати та впроваджувати нові функції.

Сторонні програми також можуть незабаром перестати підтримувати KitKat, у тому числі через відсутність на платформі актуальних сервісів Google. Власники смартфонів на Android 4.4 KitKat можуть оновити телефон або скористатися костюмною прошивкою (що також не гарантує повної працездатності).

Два роки тому Google припинив підтримку версії Android 4.1 – 4.3.1 Jelly Bean, випущеної у 2012 році. Як і у випадку KitKat, на момент припинення підтримки частка Jelly Bean впала нижче 1%.

Джерело: Neowin

Disqus Comments Loading...