Рубрики НовиниСофт

Google та Мінцифри випустили оновлений безплатний курс «Основи AI»

Опубликовал
Вадим Карпусь

Компанія Google повідомила про перезапуск безплатного онлайн-курсу «Основи AI», призначений для тих, хто хоче більше дізнатися про штучний інтелект. Цей проєкт реалізовано за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

Зазначається, що в травні-червні цього року попередній курс «Основи AI» переглянули 57 тис. українців. Це свідчить про високий інтерес до ШІ. Тому Google зібрала основну практичну інформацію з цього курсу, доповнила її та розмістила на платформі, що дозволить ще більшій кількості людей отримати нові знання та навички у сфері штучного інтелекту.

Оновлений курс «Основи AI» складається з 36 коротких практичних відео тривалістю в середньому 5 хвилин. У відео пояснюється, як можна використовувати інструменти ШІ для роботи, бізнесу та повсякденного життя, навіть без навичок програмування.

Після навчання на курсі учасники зрозуміють:

  • Для яких задач можна використовувати штучний інтелект;
  • Які ризики треба враховувати при роботі зі ШІ та на яких принципах побудоване відповідальне використання цієї технології;
  • Як будувати стратегії трансформації бізнесу з ШІ та команду, що їх впровадить;
  • Як застосовувати готові рішення штучного інтелекту в різних сферах – від маркетингу до управління закладами громадського харчування  – навіть без знань у галузі кодування.

Курс можна проходити у власному темпі, оскільки відео розміщені на платформі і доступні для перегляду у будь-який час доби. Крім того, на платформі доступні додаткові матеріали, які містять основну інформацію з відео та самостійні завдання, щоб знання, отримані під час курсу, можна було одразу перетворити на дії.

В усіх слухачів курсу «Основи AI» буде можливість отримати сертифікат про завершення курсу від Projector Institute за підтримки Google.

Реєстрація на оновлений курс «Основи AI» відкрита з 25 вересня 2023 року за наступним посиланням.

Disqus Comments Loading...